Rusija parodė savo veidą: siūlo legaliai vogti NBA ir Eurolygos transliacijas

Rusija parodė savo veidą: siūlo legaliai vogti NBA ir Eurolygos transliacijas

FIBA, Twitter nuotr.

Rusijai pradėjus karinę invaziją į Ukrainą, šios šalies komandos buvo suspenduotos, o didžioji dalis žaidėjų išvyko svetur.Taip pat iš rusų buvo atimtos teisės transliuoti svarbiausius Europos ir Pasaulio sporto renginius.

Rusijoje vis dar nėra transliuojami NBA, Eurolygos ir kiti svarbiausi krepšinio turnyrai.

Tai itin supykdė rusus, kurie jau turi ir sprendimą.


Fašistinės Rusijos saugumo tarybos pirmininko pavaduotojas Dimitrijus Medvedevas pasiūlė įteisinti atsisakymą mokėti autorinį atlyginimą už įsigytas licencijas.

„Liko tik priimti intelektinės nuosavybės naudojimo taisykles. Be jokių licencijų ir nemokant honorarų. Tai, be kita ko, bus atsakomosios sankcijos jų nuosavybės teisėms. Viskam nuo filmų iki pramoninės programinės įrangos. Mes transliuosime, naudosimes ir nemokėsime jiems pinigų. Tai vienintelis kelias.

Prisiminkite, kad „Premier“ lyga, NHL, NBA, Eurolyga, „Formulė 1“ ir kitos organizacijos atsisako transliuoti savo varžybas Rusijoje“, - teigė buvęs teroristinės šalies prezidentas.

Įdomu, kad daugelis rusų apie tokią idėją pasisakė teigiamai. Net 74 proc. mano, kad Rusija neturėtų mokėti už sporto transliacijas, o jas turėtų vogti.

Krepsiniozinios.lt

Video rekomendacijos: