„Omega-Tauras-LSU“ debiutavo užtikrintai įveikdama Joniškio klubą (Kiti rezultatai)

Nuotr. Kauno r. Omega-Tauras-LSU

Nacionalinėje krepšinio lygoje („7bet-NKL“) debiutuojanti Kauno r. „Omega-Tauras-LSU“ (1-0) startavo pergalingai. Giedriaus Kurtinaičio auklėtiniai namuose 88:74 (27:13, 22:20, 19:16, 20:25) susitvarkė su Joniškio „Delikatesu“ (0-1).

Šarūnas Vasiliauskas per 23 minutes surinko dvigubą dublį – 14 taškų (3/6 dvit., 2/5 trit., 2/2 baud.), 10 rezultatyvių perdavimų, 2 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, klaidą bei 23 naudingumo balus.

LKF generalinio sekretoriaus Dominyko Domarko sąskaitoje per 28 minutes buvo 14 taškų (4/10 dvit., 2/5 trit.), 6 rezultatyvūs perdavimai, 2 sugriebti ir 1 perimtas kamuolys, klaida bei 12 naudingumo balų.

Pamatus pergalei šeimininkai pasiklojo jau pirmajame kėlinyje. Dviženklį pranašumą „Omega-Tauras-LSU“ susikrovė per 4 minutes (15:5), o po pirmųjų 10 minučių pirmavo 27:13.

Per likusį susitikimą Kurtinaičio kariauna nė karto nepaleido dviženklės persvaros, o paskutiniame ketvirtyje susikrovė ir rekordinį 23 taškų pranašumą – 78:55. Jį išlaikę lygos naujokai po finalinės sirenos džiaugėsi pergale.

Nugalėtojų gretose naudingiausias buvo Ignas Juškevičius, jis per 20 minučių pelnė 15 taškų (4/7 dvit., 7/12 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 24 naudingumo balus.

Rezultatyviausias buvo Pavlo Karasovas, per 29 minutes pelnęs 20 taškų (8/11 dvit., 1/8 trit., 1/3 baud.). Jis taip pat atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei įsirašė 18 naudingumo balų.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė „Šiaulių“ paskolintas Domantas Šarauskas, kurio sąskaitoje per 35 minutes buvo 16 taškų (5/7 dvit., 1/4 trit., 3/5 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 20 naudingumo balų.

„Omega-Tauras-LSU“: Pavlo Karasovas 20 (8/11 dvit., 1/8 trit., 9 atk. kam.), Ignas Juškevičius (4/7 dvit., 7/12 baud., 10 atk. kam.) ir Robertas Subotkevičius (5/9 dvit., 5/6 baud., 6 atk. kam.) po 15, Šarūnas Vasiliauskas (2/5 trit., 10 rez. perd.) ir Dominykas Domarkas (4/10 dvit., 2/5 trit., 6 rez. perd.) po 14.

„Delikatesas“: Andre Jacksonas 18 (5/11 dvit., 2/2 trit., 5 rez. perd.), Domantas Šarauskas 16 (5/7 dvit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Kennethas Milleris 13 (2/6 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.), Igoras Chumakovas 10 (1/5 trit., 7/12 baud.).

Vilniaus "Rytas-2" 59:81 Klaipėdos "Neptūnas-Akvaservis"

Palangos "Olimpas" 80:49 Plungės "Olimpas"

"Telšiai" 85:67 "Jurbarkas-Karys-Manvesta"

Alytaus "Alytus" 75:83 "Šilutė-PDS.lt"

Kretingos "Kretinga-Rivile" 93:85 Vilkaviškio "Perlas"

Ukmergės "Stekas" 81:71 Kauno "Žalgiris-2"