Birštone atidarytas naujasis RKL A diviziono sezonas

RKL nuotr.

Spalio 3 dieną, Birštone buvo duotas startas naujajam Nostra.lt-RKL A diviziono startui. Pirmosiose sezono rungtynėse susitiko šeimininkų „Milastos“ (1-0) ir „Druskininkų“ (0-1) komandos.

Abi šios komandos pernai grūmėsi B diviziono finale, kur savo pranašumą įrodė birštoniečiai.

Prieš rungtynes įvyko oficiali atidarymo ceremonija, kuri buvo paženklinta lazerių šou bei muzikine programa.

Rungtynes 95:78 (20:20, 19:11, 26:18, 30:29) laimėjo šeimininkai iš Birštono.

Susitikimas prasidėjo permainingu pirmuoju ketvirčiu, kurį uždarė Ovidijaus Varanausko dvitaškis metimas (20:20). Visgi nuo to laiko savo sąlygas pradėjo diktuoti „Milasta“.

Druskininkiečiai sustojo, per antrąjį kėlinį pelnė 11 taškų, o tuo pasinaudoję varžovai kiek atitolo (39:31).

Po pertraukos Birštono klubas „Druskininkams“ pasiūlė tokį puolimo tempą, kurio jau nebesugebėjo atlaikyti.

56 taškus antroje rungtynių pusėje pelnę šeimininkai esminį pranašumą susikūrė dar prieš lemiamas dešimt žaidimo minučių (65:49).

Ketvirtajame kėlinyje svečiai dar rado jėgų sėkmingam taškų rinkimui (29), tačiau Birštono ekipa nesustojo ir atsakė pelnydama 30 taškų.

Nugalėtojus į pergalę vedė įspūdingas O. Varanauskas pasirodymas. Gynėjas per beveik 32 žaidimo minutes pelnė 37 taškus, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Laurynas Miknevičius surinko 15 taškų, Osvaldas Brazdžionis pridėjo 8, Ignas Bilinskas (13 atk. k.) – 7 taškus.

„Druskininkams“ Lukas Bankieta pelnė 16 taškų, Robertas Bitinas surinko 14, Tomas Kuzminskas pridėjo 11 taškų.