NKL čempionai neturėjo vargo su lygos debiutantais (Kiti rezultatai)

Nuotr. Jurbarkas-Karys-Manvesta

Rezultatyvus Pauliaus Beliavičiaus pasirodymas pažymėtas lengva „Jurbarko-Kario-Manvestos“ (2-1) pergale. Povilo Valaičio kariauna išvykoje 97:74 (35:14, 18:19, 24:18, 20:23) nušlavė be pergalių esantį „Alytų“ (0-3).

Ši „7bet-NKL“ debiutantų namų dvikova vyko Kaune, VDU sporto centre.

Jurbarkiečius į pergalę vedusio Beliavičiaus sąskaitoje per 28 minutes buvo 22 taškai (2/4 dvit., 5/12 trit., 3/3 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 22 naudingumo balai.

Gintautas Matulis pridėjo per 21,5 minutės pridėjo 7 taškus, 7 sugriebtus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus ir 15 efektyvumo balų. Tomas Delininkaitis pasižymėjo 8 taškais.

Tritaškių salvėmis prapliupę svečiai per pirmąsias 10 žaidimo minučių smeigė 6 tolimus metimus ir greitai susikrovė solidžią persvarą (35:14).

Vaizdas ant parketo nesikeitė ir antrajame ketvirtyje, tad į rūbinę „Jurbarko-Kario-Manvestos“ krepšininkai keliavo nepraradę pranašumo – 53:33.

Šeimininkams Malekas Davisas per 27 minutes pelnė 18 taškų (3/8 dvit., 4/6 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei sukaupė 17 efektyvumo balų.

„Atletas“: Malekas Davisas 18 (3/8 dvit., 4/6 trit., 4 rez. perd.), Issacas Stanbackas 11 (4/6 dvit.), Juozas Balčiūnas 10 (2/7 trit., 4 kld.), Ronaldas Rutkauskas (5/5 baud., 8 atk. kam., 4 kld.) ir Albertas Tatevosyanas (1/5 trit.) po 9, Lukas Kazlauskas 7.

„Jurbarkas-Karys“: Paulius Beliavičius 22 (5/12 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd., 4 kld.), Paulius Danisevičius 13 (2/6 trit., 6 rez. perd.), Karolis Guščikas (6 atk. kam., 2 blok.), Justas Nausėdas (2/2 trit.) ir Karolis Kokoška (2/3 trit., 4 rez. perd., 3 per. kam.) po 10, Mintautas Bulanovas 9 (5/7 baud., 4 rez. perd.), Tomas Delininkaitis 8 (2/3 trit.), Gintautas Matulis 7 (7 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam.).

Palangos "Olimpas" 63:68 Klaipėdos "Neptūnas-Akvaservis"

Ukmergės "Stekas" 88:95 Šakių "Vytis-VDU"

Kretingos "Kretinga-Rivile" 65:90 Kauno "Žalgiris-2"

Kauno r. "Omega-Tauras-LSU" 93:68 Vilniaus "Rytas-2"

Marijampolės "Sūduva-Mantinga" 93:65 Joniškio "Delikatesas"

Telšių "Telšiai" 81:76 Plungės "Olimpas"

Šilutės "Šilutė-PDS.lt" 82:92 Vilkaviškio "Perlas"