„Omega-Tauras-LSU“ grįžo į pergalių kelią (Kiti rezultatai)

Nuotr. Omega-Tauras-LSU

„7bet-NKL“ debiutantė Kauno r. „Omega-Tauras-LSU“ (4-1) grįžo į pergalių kelią. Giedriaus Kurtinaičio auklėtiniai išvykoje 86:69 (23:12, 19:28, 20:16, 24:13) išrašė antrąją nesėkmę Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“ (2-2).

Nugalėtojus į priekį vedė rungtynes starto penkete pradėjęs puolėjų duetas – Pavlo Karasovas ir Robertas Sutboktevičius.

Pastarojo sąskaitoje per 33 minutes buvo 21 taškas (6/9 dvit., 3/4 trit., 0/1 baud.), 9 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas bei 25 naudingumo balai. Tai buvo naudingiausias jo sezono mačas, prieš „Šilutę“ krepšininkas sukaupė 23 balus.

Tuo metu 20-metis ukrainietis per 31 minutę pridėjo 19 taškų (3/4 dvit., 4/9 trit., 1/2 baud.), 2 sugriebtus kamuolius, rezultatyvų perdavimą bei 15 naudingumo balų.

Pirmąjį kėlinį spurtu 10:2 užbaigę svečiai po 10 minučių susikrovė dviženklį pranašumą (23:12), kurį antrojo ketvirčio pradžioje išaugino iki 16 taškų (28:12). Visgi Tomo Gaidamavičiaus kariauna atsakė atkarpa 14:0 ir pirmąją pusę užbaigė su 2 taškų deficitu – 40:42.

Atkakliai besiklosčiusiame trečiajame kėlinyje „Omega“ persvarą padidino keturiais taškais, o rungtynių lūžis įvyko ketvirtajame. Kurtinaičio vyrai jį pradėjo 16:6 ir susgrąžino dviženklę atsargą – 76:62.

Antrą kartą marijampoliečiai atsitiesti nepajėgė ir po įnirtingos kovos turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Šarūnas Vasiliauskas per 31 minutę pasižymėjo 15 taškų (3/5 dvit., 2/6 trit., 3/4 baud.), 8 rezultatyviais perdavimais, 3 atkovotais kamuoliais bei 19 naudingumo balų.

LKF generalinio sekretoriaus pareigas einantis Dominykas Domarkas per 31 minutę surinko 8 taškus (4/7 dvit., 0/4 trit.), 5 sugriebtus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus ir 10 naudingumo balų.

Marijampolės komandai Ignas Labutis per 21 minutę pelnė 13 taškų (3/5 dvit., 1/1 trit., 4/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei įsirašė 17 naudingumo balų.

„Sūduva-Mantinga“: Tautvydas Baltrušaitis 14 (4/4 trit.), Ignas Labutis 13, Marius Valukonis 10 (5/7 dvit., 5 atk. kam., 4 kld.), Martynas Zigmantavičius 9 (6 atk. kam., 6 rez. perd., 6 kld.), Matas Jucikas (4/5 dvit.) ir Domantas Vilys (2/4 trit.) po 8.

„Omega-Tauras-LSU“: Robertas Subotkevičius 21 (6/9 dvit., 3/4 trit., 9 atk. kam., 25 naud.), Pavlo Karasovas 19 (4/9 trit.), Šarūnas Vasiliauskas 15 (2/6 trit., 8 rez. perd.), Ignas Juškevičius (5/12 dvit., 8 atk. kam.) ir Robertas Keliačius (7 atk. kam.) po 10, Dominykas Domarkas 8 (4/7 dvit., 5 atk. kam.).

Kauno "Žalgiris-2" 72:87 Šilutės "Šilutė-PDS.lt"

Šakių "Vytis-VDU" 87:91 Kretingos "Kretinga-Rivile"

Klaipėdos "Neptūnas-Akvaservis" 64:73 Telšių "Telšiai"

Joniškio "Delikatesas" 75:81 Ukmergės "Stekas"

Jurbarko "Jurbarkas-Karys-Manvesta" 88:86 Vilkaviškio "Perlas"

Plungės "Olimpas" 79:82 Alytaus "Alytus"

Vilniaus "Rytas-2" 79:88 Palangos "Olimpas"