RKL apžvalga: geležinė anykštėnų gynyba ir neįtikėtinas rezultatas Širvintose

RKL nuotr.

Nostra.lt-RKL čempionate įvyko dvejos B diviziono rungtynės.

Ketvirtadienį pergalę pasiekė Anykščių „KKSC-Elmis“ (3-1) krepšininkai, kurie namuose 69:50 (25:14, 15:11, 12:13, 17:12) pranoko Vilniaus KM (3-1).

Puikią gynybą demonstravę šeimininkai nuo varžovų pabėgo jau pirmajame kėlinyje, įgiję dviženklę persvarą (25:14).

Vilniečiams nė viename kėlinyje nepavyko įmesti daugiau nei 14 taškų.

Anykščių komandai tai buvo trečioji pergalė, o vilniečiams – pirmasis pralaimėjimas. Abi šios komandos rikiuojasi B diviziono A grupės viršūnėje.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Tautvydas Jodelis su 15 taškų, Donatas Radžiūnas surinko 14, Žygimantas Žiukas pridėjo 13 taškų.

Vilniečiams Aironas Urbanovič pelnė 11 taškų, Gustavas Vingrys ir Jonas Skramtai surinko po 6.

Penktadienį Širvintose tiesiog dominavo šeimininkai. Širvintos-UHB Group (2-2) 121:48 (27:19, 30:12, 30:11, 34:6) sutriuškino Marijampolės sporto centrą (1-2).

Intriga rungtynėse laikėsi pirmajame kėlinyje, kuomet šeimininkams dar nepavyko atitolti dviženkliu skirtumu (27:19).

Vėliau šeimininkai sužaidė du kėlinius pelnydami po 30 taškų, o savo pergalę įtvirtino fenomenaliu ketvirtuoju kėliniu, laimėdami jį rezultatu 34:6.

Antrąją pergalę pasiekęs Širvintų klubas B diviziono A grupėje rikiuojasi trečias, tuo metu marijampoliečiams tai buvo antroji nesėkmė ir šie užima dešimtąją vietą.

Nugalėtojams net šeši krepšininkai rinko dviženklį taškų skaičių, o rezultatyviausiai rungtyniavo Rokas Jukonis su 22 taškais, Martynas Ramanauskas su 20 ir Paulius Čiūta, pelnęs 13 taškų.

Marijampoliečiams Edgaras Galeckas pelnė 16 taškų, Povilas Rutkauskas surinko 14, Timas Dirma pridėjo 11 taškų.