Visą mačą dominavę „Telšiai“ nepaliko šansų debiutantams (Kiti rezultatai)

Nuotr. L. Šeputis / NKLyga

Dviejų „7bet-NKL“ pirmojo ketverto komandų akistata baigėsi „7bet-NKL“ užtikrinta „Telšių“ (6-2) pergale. Sandžio Buškevico auklėtiniai namuose 92:70 (27:19, 21:18, 15:20, 29:13) susitvarkė su Kauno r. „Omega-Tauru-LSU“ (5-3) krepšininkais.

Susitikimą kiek geriau pradėjo Giedriaus Kurtinaičio kariauna (14:8), bet aikštės šeimininkai greitai perėmė iniciatyvą ir po pirmųjų 10 minučių jau turėjo apčiuopiamą pranašumą – 27:19.

Antrajame kėlinyje toliau tolo ir įgijo 17 taškų persvarą (46:29). Po pertraukos svečiams pavyko atkurti intrigą (57:60), tačiau žemaičiai labai greitai gesino kilusį gaisrą. Jie lemiamą ketvirtį pradėjo spurtu 16:2 ir nutolę rekordiniu atstumu (79:59) „Omegai-Taurui-LSU“ apie pergalę pagalvoti nebeleido.

Telšių komandai Lukas Valantinas per 25 minutes pelnė 18 taškų (8/9 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 30 naudingumo balų.

Tai buvo naudingiausios aukštaūgio rungtynės karjeroje, iki šio Valantino naudingumo rekordas siekė 27 balus prieš Vilniaus „Rytą-2“ 2023-ųjų vasarį.

Martynas Gecevičius nugalėtojams per 27 minutes pridėjo 7 taškus (2/4 dvit., 1/6 trit.), 4 sugriebtus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus ir 9 naudingumo balus.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė be keitimų žaidęs Robertas Subotkevičius, jo sąskaitoje buvo 25 taškai (11/13 dvit., 1/5 trit.), 9 atkovoti kamuoliai bei 28 naudingumo balai.

Po šio susitikimo telšiškiai tapo vienvaldžiais antrosios pozicijos turėtojais, į priekį užleisdami tik „Jurbarką-Karį“. Kauno r. komanda dalijasi 4-8 pozicijomis.

Visą „7bet-NKL“ turnyro lentelę rasite paspaudę čia.

„Telšiai“: Lukas Valantinas (8/9 dvit., 10 atk. kam., 30 naud.) ir Gediminas Leščiauskas (3/7 dvit., 2/5 trit., 6/6 baud.) po 18, Deividas Rasys 12 (4/5 dvit., 4 rez. perd.), Ignas Razutis 10 (2/4 trit.), Laurynas Kaveckis 9 (3/4 trit.), Ovidijus Kaminskis (4/6 dvit., 7 rez. perd.) ir Nojus Radžius (0/5 trit., 5 rez. perd., 3 per. kam.) po 8, Martynas Gecevičius 7 (1/6 trit., 5 rez. perd.).

„Omega-Tauras-LSU“: Robertas Subotkevičius 25 (11/13 dvit., 1/5 trit., 9 atk. kam., 28 naud.), Dominykas Domarkas (6/11 dvit., 6 rez. perd.) ir Ignas Juškevičius (5/12 dvit., 5 atk. kam., 3 per. kam.) po 13.

Alytaus "Alytus" 73:91 Palangos "Olimpas"

Šilutės "Šilutė-PDS.lt" 89:97 Marijampolės "Sūduva-Mantinga"

Kauno "Žalgiris-2" 84:73 Klaipėdos "Neptūnas-Akvaservis"

Plungės "Olimpas" 100:86 Šakių "Vytis-VDU"

Vilkaviškio "Perlas" 92:76 Vilniaus "Rytas-2"