Visas rungtynes dominavę NKL čempionai patiesė Vilniaus jaunimą

Devintąją pergalę NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse iškovojo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (9-1).

Povilo Šakinio auklėtiniai savo aikštelėje 89:77 (26:16, 27:22, 22:20, 14:19) nugalėjo Vilniaus „Perlo-Energijos“ krepšininkus (2-6).

Rungtynėse vilniečiai išsilaikė vos pusę pirmojo kėlinio (12:14), tačiau netrukus Marijampolės klubas spurtavo 12:4 ir po Tautvydo Kliučinyko taiklių baudos metimų paskutinėmis ketvirčio sekundėmis įgijo 10 taškų pranašumą (26:16).

Antrajame kėlinyje NKL čempionai dar labiau padidino savo persvarą ir po taiklaus Žygimanto Šimonio tolimo šūvio bei Tomo Galecko baudos metimų prieš ilgąją pertrauką nutolo per 15 taškų (53:38).

Trečiojo kėlinio pabaigoje po Šarūno Beniušio dėjimo šeimininkai įgijo 19 taškų pranašumą (63:44), netrukus Pijus Rimkus ir Jokūbas Rubinas taikliais dvitaškiais šiek tiek sumažino atsilikimą (63:48), tačiau kiek sėkmingiau likusią atkarpą sužaidę sūduviečiai po 30 grynojo žaidimo minučių pirmavo (75:58).

Ketvirtasis rungtynių kėlinys tapo formalumu. Nepaisant to, jog Edvino Justos auklėtiniai šiek tiek sumažino deficitą, užtikrintą pergalę namuose šventė Marijampolės ekipa (89:77).

Naudingiausiai „Sūduvos-Mantingos“ gretose rungtyniavo Edvinas Jezukevičius. Aukštaūgis per 20 minučių pelnė 20 taškų (6/8 dvit., 8/8 baud.), atkovojo 5 ir prarado 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 24 naudingumo balus.

Jaunųjų „Perlo-Energijos“ krepšininkų nuo pralaimėjimo neišgelbėjo J. Rubinas. Įžaidėjas per 27 minutes surinko 15 taškų (3/8 dvit., 3/4 trit.), atkovojo 5 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo bei surinko 19 naudingumo balų.

„Sūduva-Mantinga“: Edvinas Jezukevičius 20 (8/8 baud., 5 atk. kam.), Šarūnas Beniušis 17 (7/8 dvit., 7 atk. kam.), Rokas Stankevičius 14, Žygimantas Šimonis ir Jonas Zakas po 8, Tomas Galeckas 7 (5 rez. perd.).

„Perlas-Energija“: Pijus Rimkus 23 (4/6 trit.), Jokūbas Rubinas 15 (6 rez. perd.), Adas Šimonis 10, Martynas Pacevičius 8, Rokas Jocius ir Lukas Valantinas po 7.