A. Pukelio vedamas „Vytis“ sezoną atidarė triuškinančia pergale prieš „Neptūno“ dublerius (Kiti rezultatai)

Triuškinančia pergale „7bet-NKL“ sezoną pradėjo 2020-2021 m. pirmenybių trečiosios vietos laimėtojai – Šakių „Vyčio“ (1-0) krepšininkai.

Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 81:59 (19:8, 21:14, 25:19, 16:18) nepaliko šansų Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ (0-1) krepšininkams.

Šakiečiai mače dominavo nuo pat pradžių ir po dviejų kėlinių turėjo 18 taškų pranašumą (40:22). Antroji rungtynių dalis tapo formalumu, Aurelijaus Pukelio vedamas „Vytis“ toliau triuškino klaipėdiečius, o po Gabrieliaus Čelkos dvitaškio ketvirtajame kėlinyje pranašumas išaugo iki rekordinio – 27 taškų (70:43).

Ryškiausiai šakiečių gretose žibėjo A. Pukelis, kuris per 20 minučių surinko 17 taškų (8/11 dvit., 1/2 baud.), 13 atkovotų bei 2 perimtus kamuolius, rezultatyvų perdavimą, 2 klaidas ir 24 naudingumo balus. Aukštaūgis mačą baigė dėl išnaudoto pražangų limito.

Rezultatyviausiai Klaipėdos ekipos gretose žaidė Gabrielius Mažeika, kuris per 31 minutę pelnė 16 taškų (6/8 dvit., 1/3 trit., 1/1 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Vytis“: Aurelijus Pukelis 17 (8/11 dvit., 13 atk. kam.), Augustinas Mikštas 12 (7 atk. kam.), Paulius Beliavičius 10, Simonas Kriaučiūnas 9, Gabrielius Čelka 8.

„Neptūnas-Akvaservis“: Gabrielius Mažeika 16 (6/8 dvit.), Radvilas Kneižys 11 (5 rez. perd.), Petras Piekus 8, Žygimantas Bartašius ir Kristupas Kleinys po 6.

Gargždų "Gargždai" 77:73 Šilutės "Šilutė"

Telšių "Telšiai" 77:88 Marijampolės "Sūduva-Mantinga"

Joniškio "Delikatesas" 86:82 Palangos "Kuršiai"

Vilkaviškio "Perlas" 95:87 Mažeikių "Mažeikiai"

Kauno r. "Atletas" 96:58 Kretingos "Kretinga"