Karjeros rungtynes sužaidęs T. Sargiūnas padėjo žalgiriečiams laimėti Klaipėdoje (Kiti rezultatai)

Nuotr. R.Lukoševičius / NKL

Titas Sargiūnas užfiksavo geriausią asmeninį pasirodymą žaidžiant „7bet-NKL“, o jo vedamas Kauno „Žalgiris-2“ (3-4) pasiekė pergalę.

Vytauto Pliaugos auklėtiniai išvykoje 91:66 (24:15, 16:18, 22:21, 29:12) nugalėjo be pergalių liekantį Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (0-7), kurio gretose dominavo Oskaras Pleikys.

Nugalėtojams T. Sargiūnas per 20 minučių spėjo pelnyti 22 taškus (6/7 dvit., 3/3 trit., 1/1 baudos), atkovoti 4 kamuolius, atlikti 9 rezultatyvius perdavimus ir surinkti 34 naudingumo balus.

Tai buvo geriausios 18-os metų 190 cm ūgio gynėjo karjeros rungtynės „7bet-NKL“. Prieš tai T. Sargiūnas daugiausiai buvo įmetęs 15 taškų, atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 15 naudingumo balų.

Jaunieji žalgiriečiai puikiai pradėjo mačą ir greitai įgijo 14 taškų persvarą (18:4). Trečiojo kėlinio pradžioje klaipėdiečiai priartėjo iki 2 taškų (40:42), bet po to kauniečiai vėl atitrūko, o mačo pabaigoje pranašumas pasiekė rekordinę 25 taškų ribą.

Klaipėdos komandai Oskaras Pleikys per 35 minutes pelnė 27 taškus (10/18 dvit., 7/7 baudų), atkovojo 14 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 3 metimus, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 44 naudingumo balus.

44 naudingumo balai – naujasis O. Pleikio rekordas. Prieš tai vidurio puolėjas daugiausiai buvo surinkęs 36 naudingumo balus.

27 taškai – pakartotas klaipėdiečio asmeninis rekordas.

„Neptūnas-Akvaservis“ vertėsi be Gedimino Leščiausko.

„Neptūnas-Akvaservis“: Oskaras Pleikys 27 (10/18 dvit., 7/7 baud., 14 atk. kam., 4 per. kam., 3 blok.), Lukas Kreišmontas 13 (1/5 trit.), Radvilas Kneižys 7 (2/9 trit., 4 kld.).

„Žalgiris-2“: Titas Sargiūnas 22 (6/7 dvit., 3/3 trit., 9 rez. perd.), Ugnius Jaruševičius 13 (6/8 dvit.), Liutauras Lelevičius 12 (4/6 dvit., 5 atk. kam.), Motiejus Krivas 9 (4/7 dvit.), Gytis Nemeikša 8 (2/3 trit.).

Gargždų "Gargždai" 78:66 Šakių "Vytis"

Joniškio "Delikatesas" 75:85 Kauno r. "Atletas"

Telšių "Telšiai" 79:47 Vilniaus "Perlas-Energija"

Marijampolės "Sūduva-Mantinga" 112:91 Vilkaviškio "Perlas"

Šilutės "Šilutė" 104:87 Palangos "Kuršiai"

Kretingos "Kretinga" 77:73 Mažeikių "Mažeikiai"