J. Paukštė skolinamas „Mažeikių“ komandai

J. Paukštė skolinamas „Mažeikių“ komandai

Naująjį sezoną „Šiaulių-7bet“ komandoje pradėjęs 21 m. amžiaus aukštaūgis Jonas Paukštė kelsis į Nacionalinėje krepšinio lygoje rungtyniaujančius „Mažeikius“, šiuo metu NKL čempionate užimančius 12-ą vietą. Krepšininkas Žemaitijos klubui skolinamas iki pirmenybių pabaigos.224 cm ūgio vidurio puolėjas šių metų „Betsafe-LKL“ čempionate aikštelėje simboliškai pasirodė trejose rungtynėse, kuriose taškų nepelnė ir labiausiai išsiskyrė trimis blokuotais metimais akistatoje su Utenos „Uniclub Casino – Juventus“.

Tuo tarpu Citadele KMT turnyre J.Paukštė žaidė ketveriose rungtynėse ir jose vidutiniškai rinko po tašką bei atkovodavo po 1,5 kamuolio.

„Visiems jauniems krepšininkams tobulėti reikia aikštelėje. Matome, kad šį sezoną iš Jono dar negalime tikėtis bent kažkiek ženklesnio indėlio, todėl skolindami jį laukiame, kad laikas, praleistas NKL čempionate, jam taps atspirties tašku ir padės tobulėti, gerinti žaidimo situacijų, kurios atsiranda tik rungtynių metu, skaitymą. „Mažeikių“ komandai labai trūksta priekinės linijos žaidėjo, todėl Jonas turės visas galimybes eiti į priekį. Norime, kad į Šiaulius jis grįžtų sustiprėjęs kaip krepšininkas, kaip atletas, kaip asmenybė bei tikimės iš jo naudos ateityje“, – sakė klubo direktorius Donatas Slanina.


Pirmą sykį apsivilkti „Mažeikių“ marškinėlius J.Paukštė gali šeštadienį, spalio 30 d., rungtynėse su Klaipėdos „Neptūnu-Akvaservis“BcSiauliai.lt

Video rekomendacijos: