Solidus milžino J. Paukštės debiutas „Mažeikiuose“ pažymėtas pergale (Kiti rezultatai)

224 cm ūgio vidurio puolėjas Jonas Paukštė puikiai debiutavo „7bet-NKL“ „Mažeikių“ (3-5) komandoje ir džiaugėsi pergale.

Mažeikių ekipa namie 64:47 (18:17, 16:5, 8:14, 22:11) nugalėjo Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (0-8), kuris lieka be pergalių.

Nugalėtojams 21-erių J. Paukštė per 27 minutes pelnė 19 taškų (6/9 dvit., 7/10 baudų), atkovojo 9 kamuolius, blokavo 1 metimą, 7 sykius suklydo ir surinko 19 naudingumo balų.

J. Paukštė priklauso „Šiaulių“ klubui, tačiau jis iki sezono pabaigos buvo paskolintas „Mažeikiams“.

Rungtynes abi komandos pradėjo koja kojon ir tik po Jono Paukštės dvitaškio pirmojo kėlinio pabaigoje mažeikiškiai išsiveržė į priekį (18:17).

Visgi antrajame ketvirtyje šeimininkai spurtavo 16:5 ir prieš ilgąją pertrauką įgijo 12 taškų pranašumą (34:22).

Svečiai iš uostamiesčio nepasidavė: Simono Serapino auklėtiniai atsakė ketvirčiu 14:8 ir prieš lemiamas 10 minučių turėjo 6 taškų deficitą (36:42).

Tai buvo viskas, ką pavyko nuveikti „Neptūnui-Akvaservis“. Šeimininkai atsakė spurtu 17:8, o likus minutei Laurynas Balkūnas dvitaškiu rungtynėse padėjo tašką.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė Radvilas Kneižys, kurio sąskaitoje per 32 minutes buvo 17 taškų (3/4 dvit., 3/11 trit., 2/2 baudų), 2 atkovoti kamuoliai ir 2 rezultatyvūs perdavimai.

„Mažeikiai“: Jonas Paukštė 19 (6/9 dvit., 7/10 baud., 9 atk. kam., 7 kld.), Karolis Babušis 17 (6/6 dvit., 0/7 trit., 5/6 baud., 4 kld.), Medas Kuprijanovas 8 (4/7 dvit., 9 atk. kam.), Robertas Subotkevičius 7 (2 blok.).

„Neptūnas-Akvaservis“: Radvilas Kneižys 17 (3/11 trit., 3 per. kam.), Petras Piekus 11 (5/8 dvit., 7 atk. kam.), Oskaras Pleikys 7 (1/8 dvit., 10 atk. kam., 3 per. kam.).

Gargždų „Gargždai“ 97:94 Kauno r. „Atletas“

Vilkaviškio „Perlas“ 93:92 Šilutės „Šilutė“

Kretingos „Kretinga“ 85:81 Palangos „Kuršiai“

Kauno „Žalgiris-2“ 69:67 Joniškio „Delikatesas“

Telšių „Telšiai“ 72:67 Šakių „Vytis“

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ 108:63 Vilniaus „Perlas Energija“