NKL savaitės MVP ketvirtą kartą tapo A. Pukelis (VIDEO)

„7bet-NKL“ savaitės MVP ketvirtą kartą šį sezoną tapo Šakių „Vyčio“ vidurio puolėjas Aurelijus Pukelis.

27-erių 205 cm ūgio vidurio puolėjas septynioliktąją savaitę per dvejas rungtynes užfiksavo 20,5 taško, 8,5 atkovoto kamuolio, 2 rezultatyvių perdavimų ir 28,5 naudingumo balo statistiką.

„Vytis“ praėjusią savaitę dukart susitiko su „Mažeikiais“ ir pasiekė abi pergales.

Dvikovoje Mažeikiuose A. Pukelis per 16 minučių spėjo pelnyti 17 taškų (4/5 dvit., 2/2 trit., 3/3 baudų), atkovoti 7 kamuolius, atlikti 1 rezultatyvų perdavimą ir surinkti 21 naudingumo balą.

„Vytis“ Mažeikiuose triumfavo 95:70.

Dvikovoje Šakiuose A. Pukelio vedama komanda laimėjo 98:90, o pats krepšininkas per 30 minučių įmetė 24 taškus (6/9 dvit., 2/3 trit., 6/6 baudų), atkovojo 10 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir surinko 36 naudingumo balus.

Tai buvo keturioliktasis A. Pukelio dvigubas dublis šį sezoną.

Centras yra naudingiausias šio sezono krepšininkas (vid. po 24,1 naud. balo), pagal rezultatyvumą yra penktas (vid. po 16,4 tšk.), pagal atkovotus kamuolius – trečias (vid. po 9,2 atk. kam.).

Pristatome kitus keturis krepšininkus, kurie taip pat pateko į geriausių savaitės žaidėjų penketuką.

Linas Lekavičius, „Šilutė“

Vid. 14,5 tšk., 7 atk. kam., 8 rez. perd., 2 per. kam., 20 naud. bal.

Po dviejų savaičių pertraukos į aikštę grįžęs L. Lekavičius sužaidė dvejas solidžias rungtynes, o šilutiškiai šventė pergales.

Akistatoje Garliavoje su Kauno r. „Atletu“ L. Lekavičius surinko dvigubą dublį – pelnė 12 taškų ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų. Prie šio pasirodymo buvo pridėti 7 atkovoti ir 4 perimti kamuoliai bei 21 naudingumo balas.

Mače su „Atletu“ Šilutėje 37-erių šilališkis surinko 17 taškų (7/11 dvit., 3/5 baudų), 7 sugriebtus kamuolius ir 5 rezultatyvius perdavimus.

Grantas Lozoya, Vilkaviškio „Perlas“
Vid. 20,5 tšk., 7,5 atk. kam., 2 rez. perd., 1,5 per. kam., 27 naud. bal.

„Perlas“ dvikovose su Kauno „Žalgiriu-2“ pasiekė vieną pergalę, o G. Lozoya fiksavo asmeninius rekordus. Akistatoje Vilkaviškyje šeštadienį amerikietis sužaidė naudingiausias rungtynes „7bet-NKL“ – pelnė 18 taškų, atkovojo 11 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 33 naudingumo balus. Ketvirtadienį jis į „Žalgirio“ dublerių krepšį įmetė 23 taškus, o tai yra rezultatyviausios atleto rungtynės lygoje.

Lukas Kreišmontas, Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“
Vid. 21 tšk., 5,5 atk. kam., 2 rez. perd., 2 per. kam., 24 naud. bal.

Klaipėdiečiai prieš Joniškio „Delikatesą“ šventė abi pergales, o L. Kreišmontas buvo vienas svarbiausių ekipos žaidėjų.

Jis ypatingai išsiskyrė dvikovoje Klaipėdoje, kai per 33 minutes pelnė 26 taškus (3/4 dvit., 5/10 trit., 5/5 baudų), atkovojo 7 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą bei surinko 33 naudingumo balus.

26 taškai – naujasis krepšininko „7bet-NKL“ rekordas.

Oskaras Pleikys, Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“
Vid. 17 tšk., 11,5 atk. kam., 3,5 rez. perd., 28 naud. bal.

O. Pleikys buvo itin arti to, kad antrą savaitę paeiliui taptų lygos MVP. Puolėjas įspūdingai žaidė dvikovoje su Joniškio „Delikatesu“ išvykoje, kai per 33 minutes pelnė 27 taškus (7/8 dvit., 2/3 trit., 7/11 baudų), atkovojo 14 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 12 pražangų ir surinko 43 naudingumo balus.

Iki karjeros rekordo krepšininkui pritrūko 5 naudingumo balų.