NKL: dramatiškoje kovoje „Gargždai“ namie dar sykį įveikė „Sūduvą-Mantingą“ (Kiti rezultatai)

Nuotr. Gargždai / NKL

Dramatiškai suklupusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (31-6) turės palaukti garantuotos pirmosios vietos reguliariajame „7bet-NKL“ sezone.

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai išvykoje 69:72 (18:20, 24:19, 13:20, 14:13) nusileido „Gargždams“ (29-8).

Iki reguliariojo sezono pabaigos likus vienerioms rungtynėms „Sūduva-Mantinga“ vis dar yra vienvaldė lyderė. Tiesa, „Telšiai“ atsilieka viso labo viena pergale ir turi tarpusavio rungtynių pranašumą prieš Marijampolės ekipą, tad gali aplenkti „Sūduvą-Mantingą“.

„Sūduva-Mantinga“ reguliarųjį sezoną užbaigs su Vilkaviškio „Perlu“, o „Telšiai“ – su Kauno r. „Atletu“.

Tuo metu „Gargždai“ jau yra tikri dėl savo vietos galutinėje rikiuotėje – jie užims trečiąją poziciją.

Visos rungtynės vyko taškas į tašką, tad nugalėtojas sprendėsi lemiamomis akimirkomis.

Likus žaisti 3 min. 47 sek. Aurimas Urbonas realizavo abi baudas ir išvedė Marijampolės ekipą į priekį (69:67). Vis dėlto kitoje atakoje Ernestas Bružas atsakė tritaškiu ir sugrąžino pranašumą „Gargždams“ (70:69).

Po šio epizodo abi komandos užstrigo puolime, o prasidėjus paskutinei minutei puikią progą turėjo Ignas Labutis.

I. Labutis perėmė kamuolį, tačiau prieš pat atliekant metimą iš po krepšio varžovas išmušė kamuolį puolėjui iš rankų. Maža to, kamuolys aikštelę paliko nuo I. Labučio ir likus žaisti 30,3 sekundės kamuolys atiteko šeimininkams.

Po paprašytos šeimininkų minutės pertraukėlės E. Bružas atliko sėkmingą reidą link krepšio ir likus 8,5 sekundės padidino „Gargždų“ persvarą iki 3 taškų – 72:69.

M. Kiltinavičius lemiamai atakai panaudojo net dvi minutės pertraukėles, tačiau tiek Lukas Aukštikalnis, tiek Žygimantas Šimonis prametė po tritaškį ir finalinė sirena paskelbė „Gargždų“ pergalę.

Nugalėtojams Mindaugas Stašys pataikė penkis tritaškius iš penkių ir pelnė 19 taškų.

Povilas Gaidys pridėjo dvigubą dublį – 14 taškų ir 10 sugriebtų kamuolių.

Pralaimėjusių gretose geriausiai pasirodė į rikiuotę sugrįžęs Šarūnas Beniušis. Puolėjas per 25 minutes surinko 14 taškų (6/8 dvit., 2/4 baud.), 10 atkovotų ir 1 perimtą kamuolį, 3 rezultatyvius perdavimus, 6 išprovokuotas pražangas bei 27 naudingumo balus.

„Gargždai“: Mindaugas Stašys 19 (5/5 trit.), Povilas Gaidys 14 (4/9 dvit., 10 atk. kam.), Mantas Ruikis, Ernestas Bružas ir Giedrius Sakalas po 10.

„Sūduva-Mantinga“: Aurimas Urbonas 17 (5/6 dvit., 1/6 trit., 7 kld.), Šarūnas Beniušis 14 (6/8 dvit., 10 atk. kam.), Evaldas Džiaugys 9 (3/7 dvit.).