NKL aštuntfinalio starte M. Krivo vedamas „Žalgiris-2“ dramatiškai įveikė „Perlą Energiją“ (VIDEO)

Kovinga pergale prieš principinį varžovą „7bet-NKL“ atkrintamąsias pradėjo Kauno „Žalgiris-2“.

Vytauto Pliaugos auklėtiniai namuose 73:68 (19:17, 13:20, 19:13, 22:18) nugalėjo Vilniaus „Perlą Energiją“ ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį (1-0).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje po Ado Šimonio tritaškio žalgiriečiai turėjo 4 taškų deficitą (52:56). Šeimininkų gretose iniciatyvos ėmėsi Motiejus Krivas, kuris suvertė penkis taškus. Dar du pridėjo Titas Sargiūnas ir likus 6 minutėms žalgiriečiai susigrąžino iniciatyvą (59:57).

Likus 3 minutėms labai svarbu tritaškį įrideno Liutauras Lelevičius (67:61). Vilniečių viltis gaivino Rokas Jocius, kuris pelnė 4 taškus paeiliui (65:67). Pradėjus tiksėti priešpaskutinei minutei Jokūbas Rubinas išlygino rezultatą, bet jam atsakė M. Krivas (69:67). Vilniečiai pataikė baudą, bet likus 31 sek. Gyčio Nemeikšos tritaškis išaiškino nugalėtoją (72:68).

Kauno komandai M. Krivas per 32 minutes pelnė 22 taškus (10/12 dvit., 2/4 baudų), atkovojo 13 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 33 naudingumo balus.

Žalgirietis pagerino savo „7bet-NKL“ karjeros pelnytų taškų ir naudingumo rekordus. Iki šiol jie siekė 20 taškų ir 28 naudingumo balus.

Vilniaus ekipos gretose labiausiai išsiskyrė Rokas Jocius, kurio sąskaitoje per 34 minutes buvo 19 taškų (6/13 dvit., 2/6 trit., 1/3 baudų), 9 atkovoti kamuoliai bei 20 naudingumo balų.

Pirmajame kėlinyje šeimininkai turėjo iniciatyvą, bet greitai ją paleido. „Perlas Energija“ antrajame ketvirtyje padidino apsukas ir į ilgąją pertrauką išėjo turėdamas 5 taškų persvarą (37:32).

Po pertraukos „Žalgiris-2“ neketino laikytis už nugaros. M. Krivo vedama ekipa įgijo 6 taškų pranašumą (50:44). Nepaisant varžovų sugrįžimo ketvirtojo kėlinio pradžioje, šeimininkai sugebėjo išlaikyti iniciatyvą ir iškovoti pergalę.

„Žalgiris-2“: Motiejus Krivas 22 (10/12 dvit., 13 atk. kam., 33 naud.), Gytis Nemeikša 14 (4/6 dvit., 9 atk. kam.), Liutauras Lelevičius 13 (4/5 dvit., 7 atk. kam.), Titas Sargiūnas 8 (3/8 dvit., 9 rez. perd.), Mantas Rubštavičius 7 (1/5 trit., 5 atk. kam.).

„Perlas Energija“: Rokas Jocius 19 (6/13 dvit., 2/6 trit., 9 atk. kam., 5 per. kam., 3 blok.), Jokūbas Rubinas (3/8 dvit.) ir Andreas Kalogiros (2/4 trit.) po 10, Adas Šimonis 9 (2/7 dvit., 10 rez. perd., 5 kld.), Augustinas Kiudulas 8 (4/6 dvit., 5 atk. kam.).