Į pergalių kelią sugrįžęs Mažeikių klubas pranoko klaipėdiečius (Visi rezultatai)

Nuotr. L.Šeputis / NKL

Keturių pralaimėjimų seriją nutraukęs Mažeikių „M Basket“ (2-5) klubas triumfavo „7bet-NKL“ čempionate.

Dariaus Dimavičiaus auklėtiniai namie 88:77 (14:19, 21:19, 23:22, 30:17) palaužė Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (0-8).

Be pergalių žingsniuojanti Klaipėdos komanda patyrė aštuntąjį pralaimėjimą paeiliui.

Geriau rungtynes pradėję klaipėdiečiai pirmajame kėlinyje susikrovė dviženklę persvarą (15:2), tačiau atsibudę šeimininkai dar iki ilgosios pertraukos spurtavo ir po Šarūno Valuntos dvitaškio persvėrė rezultatą į kitą pusę (35:33).

Likus žaisti kiek mažiau nei 3 minutėms iki mačo pabaigos Mažeikių ekipa turėjo trapų 5 taškų pranašumą (78:73), bet Š. Valunta pelnė 4 taškus, Artūras Jomantas pridėjo dvitaškį (84:74) ir šeimininkai saugiai uždarė rungtynes.

„M Basket“ komandai Edi Sinadinovičius per 31 minutę pelnė 18 taškų (2/4 dvit., 3/4 trit., 5/6 baud.), atkovojo kamuolį, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 24 naudingumo balus.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė Jonas Paukštė, kurio sąskaitoje per 23 minutes buvo 18 taškų (8/9 dvit., 2/3 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 34 naudingumo balai.

„M Basket“: Edi Sinadinovičius 18 (3/4 trit., 5/6 baud., 7 rez. perd.), Mindaugas Motuzas 17 (5/5 dvit., 2/5 trit., 4 rez. perd.), Šarūnas Valunta 14 (7/10 dvit., 3 per. kam.), Moussa Mayaki 12 (6/9 dvit.), Artūras Jomantas 11 (2/8 dvit., 7/10 baud., 10 atk. kam., 5 rez. perd., 6 per. kam.), Karolis Babušis (2/7 dvit.) ir Dmytro Zhuravlovas po 7.

„Neptūnas-Akvaservis“: Jonas Paukštė 18 (8/9 dvit., 12 atk. kam., 2 blok., 34 naud.), Gabrielius Mažeika 13 (2/3 trit., 8 atk. kam., 4 kld.), Arnas Knystautas 12 (5/9 dvit., 0/5 trit., 8 rez. perd., 5 kld.), Kristupas Leščiauskas 11 (2/2 trit.), Kristupas Keinys 10 (1/5 trit.), Aringas Brazauskas 8.

Joniškio "Delikatesas" 73:86 Kretingos "Kretinga-VR Servisas"

Kauno "Žalgiris-2" 68:62 Marijampolės "Sūduva-Mantinga"

"Šilutė" 85:77 Vilniaus "Rytas-2"