RKL A diviziono apžvalga: kėdainiškių pergalių serija ir triuškinantis žalgiriečių triumfas

RKL nuotr.

Lapkričio 4 dieną Nostra.lt-RKL A divizione įvyko 4 dvikovos, visos jos baigėsi dideliu taškų skirtumu. Kai kurioms komandoms tai buvo nesunki pergalė, o kitoms – triuškinantis pralaimėjimas.

Akmenės r. „Patriots“ ekipai trečią iš eilės pergalę iškovoti sutrukdė Tauragės „Tauragė“

„Patriots“ (2-1) namuose 52:85 (18:15, 9:27, 12:25, 13:18) pralaimėjo „Tauragei“ (3-1).

Akmenės rajono komanda sėkmingai pradėjo rungtynės, iškovodama svarų pranašumą – 9:0. Antrajame ketvirtyje „Tauragė“ varžovų persvarą panaikino, o kėlinio pabaigoje rezultatą ženkliai persvėrė į savo pusę – 27:42. Trečiajame kėlinyje skirtumas peržengė 30 taškų ribą (32:64) – tauragiškių pergalė buvo užtikrinta.

„Tauragės“ komandoje geriausiai pasirodė Gvidas Galinauskas, per 24 minutes pelnęs 18 taškų (6/10 dvit., 2/6 trit.), atkovojęs 7 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 18 naudingumo balų.

Akmenės r. „Patriots“ komandoje efektyviausias buvo Martynas Valters, per 23 minutes pelnęs 5 taškus (2/4 dvit., 1/2 baud.), atkovojęs 6 kamuolius, atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 15 naudingumo balų.

„Jurbarkas-Karys“ sutriuškino VDU krepšininkus

Jurbarko „Jurbarkas-Karys“ (2-1) išvykoje 94:67 (33:8, 24:19, 20:21, 17:19) įveikė Vytauto Didžiojo universiteto komandą (1-3) ir iškovojo antrąją sezono pergalę.

Rungtynes rezultatyviai pradėjo VDU krepšininkai – Nojus Vainoras pataikė tritaškį, o Domas Uosis – dvitaškį (0:5). Tačiau iškart po to jaunieji kauniečiai pakliuvo į bėdą – svečiai iš Jurbarko juos užmėtė taikliais metimais atkarpoje 29:0. Trečiajame ketvirtyje „Jurbarkas-Karys“ įgavo 30 taškų persvarą (59:29), kurią išlaikė iki rungtynių pabaigos.

Vytauto Didžiojo universiteto komandoje rezultatyviausiai pasirodė Titas Matevičius, 17 taškų (6/8 dvit., 1/3 trit., 2/4 baud.) pelnęs per 25 minutes. Žaidėjas atkovojo 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 naudingumo balų.

Povilo Valaičio treniruojamoje „Jurbarko-Kario“ gretose geriausiai pasirodė Ignas Juškevičius, per 20 minučių pelnęs 19 taškų (5/8 dvit., 1/1 trit., 6/11 baud.), atkovojęs 9 kamuolius, atlikęs 1 rezultatyvų perdavimą ir surinkęs 27 naudingumo balus.

Antrajame kėlinyje „Žalgiris-3“ palaužė Šilalės „Lūšį“ ir iškovojo antrąją pergalę

Kauno „Žalgiris-3“ (2-2) jaunuoliai namuose 97:60 (17:15, 26:15, 25:13, 29:17) įveikė „Lūšį“ (2-2). Šios komandos turnyrinėje lentelėje užima atitinkamai 7-ąją ir 8-ąją vietas.

Komandos rungtynes pradėjo artima dvikova. Pranašumą „Žalgiris-3“ pradėjo demonstruoti tik antrajame ketvirtyje – taiklūs baudų metimai bei Dovydo Buikos tritaškis kauniečiams suteikė 9 taškų persvarą (15:24).

Po ilgosios pertraukos jaunieji žalgiriečiai pranašumą padvigubino (52:34), o ketvirtąjį kėlinį užtikrintai baigė pirmaudami 37 taškais.

„Žalgiris-3“ komandoje taikliausias buvo Justas Stonkus, per 25 minutes pelnęs 17 taškų (6/8 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), atkovojęs 4 kamuolius, atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 20 naudingumo balų.

Šilalės komandoje rezultatyviausiai pasirodė Raimondas Matutis, per 24 minutes pelnęs 16 taškų (2/2 dvit., 4/11 trit.), atkovojęs 5 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 10 naudingumo balų.

Kėdainių SC komanda iškovojo trečiąją pergalę iš eilės

Kėdainių sporto centro krepšininkai (3-0) namuose 87:65 (29:14, 12:19, 22:16, 24:16) įveikė BC „Biržai“ ekipą (0-3).

Jau pirmajame kėlinyje kėdainiškiai iškovojo 15 taškų pranašumą – 29:14. Nepaisant to, „Biržai“ greitai sumažino skirtumą iki 6 taškų (29:23) ir Kėdainių SC komandai neleido atitrūkti.

Rungtynių lūžio taškas įvyko trečiajame ketvirtyje. Po dviejų taiklių Kėdainių SC žaidėjo Loreno Stoškevičiaus trijų taškų metimų rezultatas buvo 49:40, o kėlinio pabaigoje komandas jau skyrė 14 taškų – 63:49.

Nerezultatyvios atakos ketvirtajame kėlinyje sutrukdė biržiškiams pasivyti aikštelės šeimininkus, kurie nurūkę pasiekė 20 taškų pranašumą – 69:49.

Kėdainių SC komandoje geriausiai pasirodė Laurynas Danielius, per 29 minutes pelnęs 20 taškų (7/10 dvit., 2/3 trit., 0/1 baud.), atkovojęs 5 kamuolius, atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 23 naudingumo balus.

BC „Biržų“ komandoje rungtynes efektyviausiai sužaidė Kristupas Kenešis, per 32 minutes surinkęs 23 naudingumo balus. Žaidėjas pelnė 13 taškų (4/7 dvit., 5/8 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.