Atkakliose savaitės rungtynėse – „Šilutės“ pergalė prieš „Rytą-2“ (Kiti rezultatai)

Nuotr. D. Lukšta / NKL

„7bet-NKL“ savaitės rungtynėse „Šilutė“ (10-9) sugrįžo į pergalių kelią.

Simono Serapino auklėtiniai išvykoje 82:77 (18:24, 20:17, 23:21, 21:15) po atkaklios kovos įveikė Vilniaus „Rytą-2“ (5-14).

Pirmajame kėlinyje vilniečiai įgijo 10 taškų persvarą (22:12), tačiau dar prieš ilgąją pertrauką svečiai iš Šilutės išlygino rezultatą (38:38).

Po ilgosios pertraukos „Rytas-2“ dar kartą spurtavo ir atstatė dviženklį pranašumą (51:41), bet vėliau „Šilutė“ vėl perėmė iniciatyvą (57:56).

Per lemiamą kėlinį „Šilutė“ tęsė pradėtus darbus ir po Deivido Anužio tritaškio likus 4 minutėms iki mačo pabaigos pabėgo į priekį (77:66).

Tiksint paskutinei minutei Andreas Kalogiros įsmeigė tritaškį, o Matas Narvilas pridėjo dvitaškį (77:82), tačiau to nepakako ir „Šilutė“ triumfavo.

Šilutės ekipos gretose išsiskyrė Karolis Sapiega, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 20 taškų (1/3 dvit., 5/9 trit., 3/4 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas bei 26 naudingumo balai.

Vilniaus komandai A. Kalogiros per 38 minutes pelnė 16 taškų (1/4 dvit., 4/8 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 26 naudingumo balus.

Šiose rungtynėse į rikiuotę sugrįžo D. Anužis. 30-metis gynėjas dėl traumos nerungtyniavo nuo lapkričio 17 dienos.

Vilniečiams negalėjo padėti Adas Šimonis, kuris dalyvavo „Ryto“ LKL rungtynėse.

„Rytas-2“: Arnas Adomavičius 21 (4/8 dvit., 3/10 trit., 4/9 baud., 6 rez. perd.), Andreas Kalogiros 16 (4/8 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd., 5 per. kam., 26 naud.), Gediminas Alisas 10 (4/8 dvit., 11 atk. kam.), Matas Mačijauskas 9 (4/6 dvit., 8 atk. kam., 2 blok.), Lukas Valantinas 8 (4/4 dvit.).

„Šilutė“: Karolis Sapiega 20 (5/9 trit., 6 atk. kam., 26 naud.), Deividas Anužis 15 (5/7 trit., 5 rez. perd.), Edgaras Preibys (4/4 dvit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Joshua Alexanderis (4/10 dvit.), Jalen Warren (1/8 trit., 5 atk. kam.) ir Yevhenas Balabanas (2/3 trit.) po 10, Linas Lekavičius 7 (4 rez. perd.).

Vilniaus "Stekas" 80:84 Šakių "Vytis-VDU"

"Kretinga-VR Servisas" 80:86 Joniškio "Delikatesas"

"Telšiai" 105:83 Vilkaviškio "Perlas"

Palangos "Kuršiai" 77:81 Kauno r. "Atletas"