18 taškų deficitą panaikinusi Mažeikių ekipa įveikė A. Mikšto vedamą „Vytį-VDU“ (Kiti rezultatai)

Nuotr. L. Šeputis / NKL

Augustinas Mikštas sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes, tačia to nepakako, kad „Vytis-VDU“ (12-7) iškovotų pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse.

Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 84:89 (26:18, 27:24, 16:16, 15:31) krito prieš Mažeikių „M Basket“ (11-10) ekipą, kuri sugrįžo į pergalių kelią.

Pralaimėjusiems A. Mikštas per 29 minutes pelnė 29 taškus (7/11 dvit., 3/4 trit., 6/6 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 32 naudingumo balus.

Iki ilgosios pertraukos šeimininkai susikrovė dviženklę persvarą (53:42), o trečiajame ketvirtyje padidino ją iki 18 taškų (64:46).

Vis tik likus 4 minutėms iki rungtynių pabaigos Šarūnas Valunta išlygino rezultatą – 75:75, o „M Basket“ galop ir perėmė rungtynių kontrolę (82:77).

Eimantas Žilius ir A. Mikštas dar bandė taisyti blogėjančią „Vyčio-VDU“ situaciją, tačiau Edi Sinadinovičius likus 54 sekundėms tritaškiu prigesino šeimininkų viltis (87:82).

Per likusį laiką Mažeikių ekipa pergalės iš rankų nebepaleido.

Mažeikių ekipos gretose išsiskyrė Artūras Jomantas, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 16 taškų (7/10 dvit., 2/4 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai bei 30 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Šarūnas Valunta, per 25 minutes pelnęs 19 taškų (6/6 dvit., 2/3 trit.). Jis taip pat atkovojo kamuolį bei surinko 15 naudingumo balų.

„Vytis-VDU“: Augustinas Mikštas 29 (7/11 dvit., 3/4 trit., 6/6 baud., 6 atk. kam., 5 kld., 32 naud.), Eimantas Žilius 20 (3/4 trit., 5/6 baud., 7 atk. kam., 27 naud.), Ernestas Jonkus (2/4 trit., 6 rez. perd.) ir Titas Januševičius po 10.

„M Basket“: Šarūnas Valunta 19 (6/6 dvit., 2/3 trit.), Artūras Jomantas 16 (7/10 dvit., 8 atk. kam., 6 rez. perd., 6 per. kam., 30 naud.), Ginas Mulevičius (5/6 dvit.) ir Simas Jasaitis (3/4 trit., 6 atk. kam.) po 13, Edi Sinadinovičius 9 (2/4 trit.), Jokūbas Rubinas 7 (4 rez. perd.).

Kauno "Žalgiris-2" 74:68 Vilniaus "Stekas"

Marijampolės "Sūduva-Mantinga" 99:78 "Šilutė"

Klaipėdos "Neptūnas-Akvaservis" 83:87 Joniškio "Delikatesas"

"Telšiai" 86:72 Palangos "Kuršiai"

"Kretinga-VR Servisas" 77:78 Kauno r. "Atletas"