L. Beliavičius surengė tritaškių šou, o marijampoliečiai susitvarkė su „Perlu“

Tritaškiais varžovų tinklelį plėšęs Paulius Beliavičius pelnė 30 taškų ir padėjo Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“ (14-2) pratęsti 9 pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai savo aikštėje 93:77 (21:21, 24:20, 26:15, 22:21) įveikė Vilkaviškio „Perlą“ (10-7).

Nugalėtojams Beliavičius per 31 minutę pelnė 30 taškų (2/2 dvit., 8/12 trit., 2/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 32 naudingumo balus.

Šeimininkai susitikimą pradėjo 8:0 spurtu, tačiau įpusėjus kėliniui „Perlas“ išlygino rezultatą (9:9) ir atkakli kovą tęsėsi visą pirmąją dvikovos pusę.

„Sūduva-Mantinga“ perlaužė rungtynių eigą būtent trečiajame ketvirtyje, kai spurtavo 10:0 ir Beliavičiaus pastangų dėka susikūrė saugų pranašumą (71:54).

Per paskutines 10 minučių svečiams intrigos atkurti nepavyko ir marijampoliečiai užtikrintai įsirašė 9 pergalę iš eilės – 93:77.

„Perlo“ gretose naudingiausiai žaidė Mantvydas Žukauskas, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 10 taškų (3/4 dvit., 1/3 trit., 1/1 baud.), 2 atkovoti kamuoliai, 8 rezultatyvūs perdavimai bei 19 efektyvumo balų.

Šioje akistatoje pirmuosius savo taškus „7bet-NKL“ pelnė „Sūduvos-Mantingos“ jaunuoliai Aironas Bliūdžius ir Adrijus Jančiauskas.

Marijampoliečiai taip pat rungtyniavo be susirgusio Dominyko Domarko ir traumą besigydančio Justo Nausėdo. Vilkaviškio ekipai nepadėjo Rokas Stankevičius, Ignas Labutis ir Gytis Mačionis.

„Sūduva-Mantinga“: Paulius Beliavičius 30 (8/12 trit., 32 naud.), Vytautas Šulskis 14 (5/6 dvit., 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Aurelijus Pukelis 13 (6/9 dvit., 6 atk. kam.), Domantas Vilys 12 (2/6 trit., 6/6 baud.), Tautvydas Kliučinykas 7 (1/5 trit., 4 kld.).

„Perlas“: Justinas Tuckeris 18 (8/12 dvit.), Ajare Sanni 13 (2/10 dvit., 3/7 trit., 4 rez. perd., 4 kld.), Modestas Žaunieriūnas 11 (2/3 trit.), Mantvydas Žukauskas 10 (8 rez. perd.), Calvinas Poulina 9 (3/4 trit.), Edas Valenta 8.