R. Jakštas vedė telšiškius į pergalę prieš „Delikatesą“

14 pergalę „7bet-NKL“ sezone iškovojo „Telšiai“ (14-4), kurie išvykoje 82:65 (20:14, 18:21, 21:9, 23:21) užtikrintai nugalėjo Joniškio „Delikatesą“ (7-10).

Įpusėjus pirmajam kėliniui svečių gynyba varžovams neleido susikurti lengvų metimų ir telšiškiai įgijo dviženklį pranašumą (15:5).

Antrojo ketvirčio pradžioje Valerijaus Anisimovo efektyvaus žaidimo „Telšiams“ neužteko ir „Delikatesas“ išlygino rezultatą (24:24), o Devino Hutchinsono metimas iš vidutinio nuotolio privertė Povilą Šakinį paprašyti minutės pertraukėlės.

Po ilgosios pertraukos akistatą dviem tritaškiais pradėję „Telšių“ krepšininkai įgijo septynių taškų pranašumą (44:37), o devynis taškus į savo krepšį praleidę svečiai trečiąjį kėlinį laimėjo 21:9 bei prieš lemiamą ketvirtį būdami priekyje 44:59.

Per paskutines 10 minučių „Delikatesas“ dar bandė kabintis priešininkams į atlapus, bet galingesnės atkarpos jiems sukurti nepavyko ir „Telšiai“ šventė pergalę – 82:65.

Telšiškių gretose išsiskyrė Rolandas Jakštas, kurio sąskaitoje per 23 minutes buvo 20 taškų (6/9 dvit., 2/3 trit., 2/4 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 23 naudingumo balai.

Joniškio ekipai Hutchinsonas per 29 minutes pelnė 18 taškų (6/11 dvit., 1/4 trit., 3/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius bei surinko 15 efektyvumo balų.

Nugalėtojams šioje kovoje nepadėjo Ovidijus Kaminskis.

„Delikatesas“: Devinas Hutchinsonas 18 (6/11 dvit., 5 atk. kam.), Lukas Kazlauskas 13 (6/10 dvit., 7 rez. perd.), Darionas Angelo Rackley (3/8 dvit., 7 atk. kam., 3 per. kam.), Ronaldas Rutkauskas (3/8 dvit., 9 atk. kam., 6 kld.) ir Nojus Jankūnas po 7.

„Telšiai“: Rolandas Jakštas 20 (6/9 dvit., 2/3 trit., 5 atk. kam., 2 blok.), Deividas Rasys (4/6 dvit.) ir Valerijus Anisimovas (5/7 dvit.) po 12, Ignas Razutis 10 (2/3 trit., 7 rez. perd.), Laurynas Kaveckis 8 (2/3 trit., 5 atk. kam.), Ernestas Bružas 7.