Pabaigoje atsibudęs „Olimpas“ per pratęsimą išsikapstė prieš „Šilutę“ (Kiti rezultatai)

LKL nuotr.

Julius Kazakauskas ir Karolis Guščikas atvedė Palangos „Olimpą“ (17-5) į dramatišką pergalę „7bet-NKL“ sezone. Palangiškiai namie 82:73 (20:13, 19:25, 11:19, 18:11, 14:5) per pratęsimą nugalėjo „Šilutę“ (6-16).

Likus 7,5 paskutiniojo kėlinio minutės „Olimpas“ turėjo dviženklį deficitą (52:62), tačiau Kazakausko pastangomis sugebėjo pasivyti varžovus ir tiksint paskutinei minutei persverti rezultatą (66:65).

Po minutės pertraukėlės Karolis Babkauskas smeigė svarbų tritaškį (68:66), bet į tai atsakė Šarūnas Valunta (68:68).

Abi komandos turėjo šansą išplėšti pergalę, bet jų metimai buvo netikslūs.

Per pratęsimą rungtynių taisykles diktavo šeimininkai, kurie spurtavo 8:0 atkarpa ir įsirašė sunkią pergalę – 80:70.

Vienas iš pagrindinių „Olimpo“ vedlių Kazakauskas per 35 minutes pelnė 19 taškų (6/8 dvit., 7/7 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas bei surinko 34 naudingumo balus.

Guščikas per 33,5 minutės pridėjo 10 taškų (4/5 dvit.), 13 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvius perdavimus, 5 blokus, 6 išprovokuotas pražangas ir 34 efektyvumo balus.

„Šilutės“ nuo nesėkmės neišgelbėjo Ernestas Jaškus, kurio sąskaitoje per 38 minutes buvo 15 taškų (6/10 dvit., 3/7 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai ir 24 naudingumo balai.

Šiame mače „Olimpo“ ekipai nepadėjo Paulius Danisevičius ir Marius Runkauskas, šilutiškiams – Donovenas Carlisle'as.

„Olimpas“: Julius Kazakauskas 19 (6/8 dvit., 7/7 baud., 11 atk. kam., 4 rez. perd., 34 naud.), Robert Subotkevič 18 (6/11 dvit., 2/6 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd.), Šarūnas Valunta 16 (5/10 dvit., 5 rez. perd., 5 kld.), Karolis Guščikas 10 (4/5 dvit., 13 atk. kam., 4 rez. perd., 5 blok., 34 naud.), Paulius Kazlauskas 8 (2/5 trit., 9 atk. kam., 7 rez. perd.).

„Šilutė“: Ernestas Jaškus 15 (6/10 dvit., 8 atk. kam., 6 rez. perd.), Jalenas Warrenas 13 (2/6 trit.), Karolis Babkauskas 12 (4/10 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Laurynas Balkūnas (3/7 dvit., 3 per. kam.) ir Vadymas Prokopenko (2/5 trit.) po 10, Mykolas Ivanauskas 9 (4/6 dvit.).

"Telšiai" 111:78 "Jurbarkas-Karys"

Marijampolės "Sūduva-Mantinga" 98:72 Joniškio "Delikatesas"

Klaipėdos "Neptūnas-Akvaservis" 83:90 Šakių "Vytis-VDU"

"Kretinga" 75:81 Vilniaus "Stekas"