Sezono rezultatyvumo rekordą pagerinę marijampoliečiai sulaužė „Perlą“ (Kiti rezultatai)

Sezono rezultatyvumo rekordą pagerinusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (19-3) galingai reabilitavosi „7bet-NKL“ pirmenybėse. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai išvykoje 117:69 (31:11, 26:26, 34:20, 26:12) pervažiavo Vilkaviškio „Perlą“ (12-11).

Svečiai pagirtinai pradėjo susitikimą ir įpusėjus pirmajam kėliniui pirmavo 17:6, o ketvirtį laimėjo 20 taškų persvara (31:11).

Toliau rungtynes kontroliavusi „Sūduva-Mantinga“ išlaikė šią persvarą ir prieš keliaujant į pasitarimą rūbinėje (57:37).

Tačiau po ilgosios pertraukos dar stipriau gazo pedalę spaudę marijampoliečiai negailėjo Vilkaviškio ekipos ir po trijų kėlinių dar padidino savo pranašumą (91:57), o besibaigiant mačui varžovus mindė net 52 taškais (117:65).

Nė karto neprametęs Aurelijus Pukelis per 16 minučių pelnė 16 taškų (7/7 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, įsirašė 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 26 naudingumo balus.

Pralaimėtojų gretose Mantvydas Žukauskas per 35 minutes pelnė 11 taškų (2/5 dvit., 2/3 trit., 1/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 17 efektyvumo balų.

Marijampoliečių gretose pasižymėjo visi rungtyniavę krepšininkai, kurie pagerino sezono pataikytų tritaškių rekordą ir realizavo 17 tolimų metimų iš 29 (59 proc.), o šeimininkai pataikė 6 iš 19 (32 proc.)

„Perlas“ vertėsi be Roko Stankevičiaus, Igno Labučio, Armando Bancevičiaus ir Edvino Daunio.

„Perlas“: Ajare Sanni 21 (8/15 dvit., 5/6 baud.), Mantvydas Žukauskas 11 (2/3 trit., 4 rez. perd.), Justinas Tuckeris 9 (4/12 dvit.), Edas Valenta 7 (2/7 dvit., 1/7 trit., 7 atk. kam.).

„Sūduva-Mantinga“: Aurelijus Pukelis 16 (7/7 dvit., 6 atk. kam., 26 naud.), Vytautas Šulskis 15 (6/8 baud., 5 atk. kam.), Justas Nausėdas (4/6 trit.) ir Marijus Užupis (3/4 trit.) po 14, Dominykas Domarkas 12 (2/3 trit., 5 rez. perd.), Egidijus Dimša 11 (5/5 dvit., 5 atk. kam., 6 rez. perd.), Tautvydas Kliučinykas 9 (2/3 trit., 7 rez. perd.), Žygimantas Šimonis 7.

"Kretinga" 67:95 "Telšiai"

Vilniaus "Rytas-2" 95:92 Klaipėdos "Neptūnas-Akvaservis"

Vilniaus "Stekas" 71:74 Joniškio "Delikatesas"

Palangos "Olimpas 88:63 Kauno r. "Atletas"

Kauno "Žalgiris-2" 64:65 Šakių "Vytis-VDU"