Kretingiškiai atsitiesė išvykoje įveikdami „Atletą“ (Kiti rezultatai)

Nuotr. Kretinga / NKL

Mantas Ruikis ir Aurimas Urbonas padėjo „Kretingai“ (8-16) atsitiesti „7bet-NKL“ čempionate. Arimanto Mikaločiaus treniruojama ekipa 85:78 (22:22, 23:22, 26:16, 14:18) įrodė pranašumą prieš Kauno r. „Atletą“ (9-14).

Rungtynes geriau pradėjo „Atleto“ krepšininkai, tačiau svečiai iš Kretingos neleido jiems susikurti ženklaus pranašumo.

Komandos keitėsi taikliais metimais, o „Atleto“ vidurio puolėjo Mato Mačijausko dėjimas su sirena švieslentėje įžiebė lygybę (22:22).

Antrajame ketvirtyje reikšmingos atkarpos „Atleto“ ekipai susikurti nepavyko ir ilgąją pertrauką komandos pasitiko minimaliu svečių pranašumu – 45:44.

Po ilgosios pertraukos tritaškių fiestą užkūrusios komandos neleido viena kitai susikurti didesnės persvaros.

Vis dėlto, trečiajam kėliniui artėjant prie pabaigos, Ruikio du taškai su pražanga užvedė „Kretingą“ ir pastarieji į lemiamą ketvirtį išėjo turėdami dviženklį pranašumą (71:60).

„Atletas“ bandė vytis svečius, bet kretingiškiai galingais epizodais stabdė šeimininkų mėginimus.

Be vieno iš lyderių Gedeono Dimoke rungtyniavusiems krepšininkams teko pripažinti „Kretingos“ pranašumą – 85:78.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausią asmeninį šio sezono pasirodymą užfiksavo Ruikis, kurio sąskaitoje per 32 minutes buvo 24 taškai (4/4 dvit., 3/5 trit., 7/8 baud.), 4 atkovoti kamuoliai bei 29 naudingumo balai.

Jam talkino 35 minutes žaidęs Urbonas, kuris pelnė 18 taškų (3/4 dvit., 3/9 trit., 3/3 baud.), 6 atkovotus kamuolius, 9 rezultatyvius perdavimus ir 23 naudingumo balus.

„Atleto“ įžaidėjas Martynas Zigmantavičius per 32 minutes pelnė 26 taškus (8/10 dvit., 2/4 trit., 4/5 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 26 efektyvumo balus.

Šiame mače kretingiškiai žaidė be Arvydo Šikšniaus.

„Atletas“: Martynas Zigmantavičius 26 (8/10 dvit., 2/4 trit., 4 rez. perd., 26 naud.), Rokas Pocius 13 (5/7 dvit., 9 atk. kam.), Gytis Sirutavičius 12 (2/8 trit.), Rokas Gadiliauskas 7 (3 blok.).

„Kretinga“: Mantas Ruikis 24 (4/4 dvit., 3/5 trit., 7/8 baud., 29 naud.), Aurimas Urbonas 18 (3/9 trit., 6 atk. kam., 9 rez. perd., 4 kld.), Rytis Zabita 13 (6/7 dvit., 6 atk. kam.), Edgaras Danys 9 (3/4 trit.), Mindaugas Stašys 8 (4/11 dvit., 4 rez. perd.).

"Jurbarkas-Karys" 86:78 Vilkaviškio "Perlas"

"Telšiai" 73:66 Kauno "Žalgiris-2"

Joniškio "Delikatesas" 84:76 "Šilutė"

Marijampolės "Sūduva-Mantinga" 94:85 Vilniaus "Rytas-2"

Klaipėdos "Neptūnas-Akvaservis" 58:75 Palangos "Olimpas"

Šakių "Vytis-VDU" 75:79 Vilniaus "Stekas"