„Olimpas“ pasiekė revanšą prieš marijampoliečius (Kiti rezultatai)

LKL nuotr.

Elitinę gynybą per pirmuosius tris kėlinius pademonstravęs Palangos „Olimpas“ (23-5) „7bet-NKL“ čempionate įsirašė 11 pergalę iš eilės. Palangiškiai namie 72:60 (19:13, 26:11, 13:8, 14:28) užtikrintai atsirevanšavo Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“ (24-5).

Rungtynės prasidėjo atkakliai ir nors po pirmojo kėlinio šeimininkai buvo priekyje (19:13), bet antrajame „Olimpas“ spurtavo 13:0 atkarpa ir visiškai perlaužė mačo eigą (41:21).

Palangiškiams solidų pranašumą pirmoje dvikovos pusėje padėjo pataikyti 7 tolimi metimai iš 11 (63 proc.), kai priešininkai atsakė 1 iš 9 bandymų (11 proc.).

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė, o šeimininkai be gailesčio toliau triuškino svečius iš Marijampolės (58:28).

Paskutinysis kėlinys buvo kaip formalumas, kuriame „Sūduvai-Mantingai“ pavyko surinkti daugiau taškų nei per pirmąją rungtynių pusę ir nubraukti milžinišką deficitą.

Pirmas dvi tarpusavio akistatas pralaimėję palangiškiai galiausiai triumfavo prieš marijampoliečius – 72:60.

„Olimpą“ į pergalę vedė dvigubą dublį surinkęs Julius Kazakauskas, kuris per 21 minutę pelnė 15 taškų (2/5 dvit., 2/2 trit., 5/5 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 30 naudingumo balų.

Marijampolės ekipos gretose išsiskyrė Dominykas Domarkas, kurio sąskaitoje per 25 minutes buvo 14 taškų (4/10 dvit., 2/5 trit.), 6 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 12 naudingumo balų.

Šeimininkai šiame susitikime iš viso pataikė 10 tolimų metimų iš 23 (43 proc.), o „Sūduva-Mantinga“ realizavo 5 iš 24 tolimų šūvių (21 proc.)

Palangiškiams aikštelėje nepadėjo Robertas Syčius ir Justas Vieversys, o „Sūduvai-Mantingai“ – Aironas Bliūdžius.

„Olimpas“: Julius Kazakauskas 15 (2/2 trit., 5/5 baud., 13 atk. kam., 30 naud.), Paulius Danisevičius 11 (2/8 trit., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Šarūnas Valunta 10 (4/9 dvit., 4 rez. perd., 4 kld.), Marius Runkauskas 9 (3/6 trit., 4 rez. perd.), Karolis Guščikas (4/9 dvit., 7 atk. kam.) ir Paulius Kazlauskas (2/2 trit.) po 8.

„Sūduva-Mantinga“: Dominykas Domarkas 14 (4/10 dvit., 2/5 trit., 6 atk. kam., 4 kld.), Tautvydas Kliučinykas 13 (2/8 trit., 5 rez. perd.), Giedrius Bergaudas 10 (5/7 dvit., 7 atk. kam.), Vytautas Šulskis 9 (2/8 dvit., 5/6 baud., 5 atk. kam.).

"Kretinga" 84:83 "Šilutė"

Vilkaviškio "Perlas" 94:73 Šakių "Vytis-VDU"

"Telšiai" 65:67 Kauno "Žalgiris-2"

Klaipėdos "Neptūnas-Akvaservis" 74:89 Joniškio "Delikatesas"

Kauno r. "Atletas" 89:87 Vilniaus "Rytas-2"