Rinktinės fanai: „Neatrodo, kad šita rinktinė čempionate gali pasirodyti gerai“

Rinktinės fanai: „Neatrodo, kad šita rinktinė čempionate gali pasirodyti gerai“

LKF nuotr.

Į Aziją persikėlusi Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė draugišką turnyrą Taivane pradėjo pergalingai.Kazio Maksvyčio kariauna Naujajame Taipėjuje 93:80 (25:22, 26:18, 17:20, 25:20) pranoko Puerto Riko nacionalinę komandą.

Po šios mačo rinktinės aistruoliai socialiniame tinkle pasidalijo savo mintimis. Kviečiame paskaityti (Tekstas neredaguotas):

„Neįgali ta mūsų komanda ir nėra apie ką daugiau kalbėt. Kokie žaidėjai, toks ir žaidimas“, - piktinosi Viktoras.


„Yra kaip yra. Neatrodo, kad šita rinktinė čempionate gali pasirodyti gerai. Tikiuosi klystu ir linkiu sėkmės. Reikia jungti didesnę pavarą norint rezultatų“, - komentavo Mindaugas.

„Trūksta dar susižaidimo, kai kuriose situacijose buvo tas jausmas, kai norisi žiūrėti užsidengus akis, pro pirštus.. Bet visvien su pergale, reik tikėti kad įsivažiuosim ir parodysim aukštesnį lygį!“, - rašė Živilė.

„Labaai jaučiasi, kad rinktinei trūksta Grigonio charakterio, Sabonio universalumo ir Giedraičių užtikrintumo ant tritaškio. Nes dabar toks nuspėjamas žaidimas. Puse klaidų vien noras įmesti JV kamuolį“, - savo mintis išdėstė Gražvydas.

„Nusiraminkite ir susitaikykite, kad čempionatą baigsime anksti“, - rašė Aurimas.


„Šitos rinktinės lubos - antrasis etapas. Ten, greičiausiai, ir viskas baigsis“, - rėžė Gediminas.

„Atrodo, žaidžia mūsų žvaigždės, bet jokios kūrybos nesimato! Reikia jungti ketvirtą pavarą!“, - mintimis dalinosi Elena.

„Iš grupės išeisime ir tuo baigsis čempionatas, tada sakys, kad grupė buvo sudėtinga ir t.t“, - piktinosi Darius.

„Daug kas tiki ir aš tikiu, kad viskas gerės, nors šiandienos rungtynės, tai liūdnos. Sekmes!“, - komentavo Antanas.


„Nusiraminkit ir pagaliau susitaikykit, kad toks mūsų lygis ir yra. Tampytis su Puerto Riku ir panašiom komandom iki paskutiniu minučiu“, - rašė Tomas.

„Kaip tik puolimo ir nėra, visi taškai per jėgą arba atsitiktinai!“, - savo mintis išdėstė Mindaugas.

„Puerto Rikas gintis visiškai nemoka, bet vistiek negalim triuškint šitų lavonų“, - rėžė Žilvinas.


„Pozityvai du: 1. Brazdeikis pradeda suprasti kur jam nubėgti puolime 2. Sirvydis su Normantu gali suspeti pridengti greitus maziukus, nes to reikes pries Meksiką. Minusai tie patys: Jokio izaidinejimo Nuliniai gynyboje 1/1 bendzius, valanciunas, dimsa ir kariniauskas ir visi kiti. Kamuolio dauzymas į lanka laisviems Kariniauskas (galima ileist tik turint + 15, nes atkarpa - 10 garantuota) Kas patiko - Taivano šokėjos“, - mintimis dalinosi Titas.

Krepsiniozinios.lt

Video rekomendacijos: