S. Pešičius: „Esu ramus, nes žinau, kad mano žaidėjai yra pasiruošę tapti čempionais“

S. Pešičius: „Esu ramus, nes žinau, kad mano žaidėjai yra pasiruošę tapti čempionais“

FIBA nuotr.

Kaip jau rašėme, paaiškėjo pirmoji pasaulio vyrų krepšinio čempionato finalo dalyvė. Dėl aukso medalių sekmadienį kausis Serbijos rinktinė.



Penktadienį Maniloje surengtame pirmame pusfinalyje serbai 95:86 (23:15, 29:24, 23:24, 20:23) nugalėjo pirmą kartą tarp keturių stipriausių planetos ekipų patekusią Kanadą ir užsitikrino mažiausiai sidabro medalius.

Po mačo Serbijos rinktinės vyr. treneris Svetislavas Pešičius didžiavosi savo auklėtiniais.

„Puiki pergalė, labai didžiuojuosi visai. Žaidėme prieš geriausią gynybos komandą turnyre. Tiesa, mes taip pat nebuvome blogi gynyboje ir tai dar kartą įrodėme.


Mano nuomone, svarbiausia iš kanadiečių buvo atimti greito puolimo taškus. Taip pat pademonstravome puikią gynybą vienas prieš vieną, ypač prieš Shai Gilgeous-Alexanderį, vieną geriausių žaidėjų, kokius yra tekę matyti per savo karjerą. Žaidėjai jautė papildomą motyvaciją jį neutralizuoti.

Aš esu labai ramus, nes žinau, kad mano žaidėjai yra pasiruošę mūšiui finale ir tapti čempionais“, - pasakojo serbas.

Krepsiniozinios.lt

Video rekomendacijos: