Finalas – be JAV: kosminį krepšinį pademonstravusi Vokietija dėl aukso kovos su serbais

Pasaulio vyrų krepšinio čempionate Vokietija žygiuoja pergalingai. Pusfinalyje jos nesugebėjo įveikti ir amerikiečiai. Fantastiškai rungtyniavusi Vokietijos rinktinė penktadienį 113:111 (33:31, 26:29, 35:24, 19:27) nugalėjo JAV krepšininkus ir žengė į finalą.

Sekmadienį finale 15.40 val. Vokietija žais su Serbija, o 11.30 val. JAV krepšininkai dėl bronzos kausis su kanadiečiais.

Praėjusiame pasaulio čempionate amerikiečiai užėmė 7 vietą, o Vokietija į finalą pateko pirmą kartą istorijoje.

Vokiečiai šiame čempionate kol kas yra laimėję visas septynerias rungtynes.

Vokiečiai išdalino net 30 rezultatyvių perdavimų.

Nugalėtojams Andreasas Obstas 31 minutę pelnė 24 taškus, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, po sykį suklydo ir perėmė kamuolį bei surinko 24 naudingumo balus.

Vokiečiams Franzas Wagneris pridėjo 22 taškus, Danielis Theisas – 21 tašką.

Tuo metu pralaimėjusiems Anthony Edwardsas per 34 minutes surinko 23 taškus, 8 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus bei 26 naudingumo balus.

Vokietija: Andreasas Obstas 24 (3-4/8, 6 rez. perd.), Franzas Wagneris 22 (5 atk. kam., 3-3/10), Danielis Theisas 21 (7 atk. kam.), Dennisas Schroderis 17 (9 rez. perd., 3-3/7), Johannesas Thiemannas (5 atk. kam., 4/4 dvitaškių) ir Moritzas Wagneris po 10.

JAV: Anthony Edwardsas 23 (8 atk. kam., 3-2/8), Austinas Reavesas 21 (3-3/5), Mikalas Bridgesas 17 (3-3/3), Jalenas Brunsonas 15 (7 rez. perd.), Joshas Hartas 9 (5 atk. kam.), Jarenas Jacksonas 8, Tyrese'as Haliburtonas 7 (8 rez. perd.).

Ketvirtfinalyje JAV krepšininkai net 100:63 nušlavė Italiją, o vokiečiai vargais negalais palaužė Latviją 81:79.