S. Pešičius: „Tiek daug problemų per savo gyvenimą nesu matęs“ (VIDEO)

S. Pešičius: „Tiek daug problemų per savo gyvenimą nesu matęs“ (VIDEO)

Pasaulio taurėje paaiškėjo naujieji čempionai – pergalės šokį atliko Vokietijos krepšininkai. Jie sekmadienį finale Maniloje 83:77 (23:26, 24:21, 22:10, 14:20) nugalėjo Serbijos rinktinę ir pirmą kartą istorijoje tapo pasaulio čempionais.Po pralaimėto finalo Serbijos rinktinės vyr. treneris Svetislavas Pešičius prakalbo apie problemas.

„Sveikinimai vokiečiams su pergale ir puikiomis rungtynėmis. Jie visų rungtynių metu išlaikė gerą ritmą ir fiziškumą. Vokiečiai laimėjo visus mačus, o mes tokio kelio neturėjome ir reikia juos pasveikinti. Tokioms rungtynėms mums reikėjo geresnės rotacijos. Milutinovas turėjo problemų po paskutinių rungtynių su Kanada. Medikai padarė, ką galėjo, bet per 48 valandas paruošti jį rungtynėms buvo sunku. Pačioje mačo pradžioje praradome Ognjeną Dobričių, kuris turėjo puikų turnyrą.

Bogdanovičius prieš rungtynes negalavo, nežinojome, ar jis galės žaisti. Tiek daug problemų per savo gyvenimą nesu matęs. Aš didžiuojuosi savo komanda. Kas galėtų jais nesididžiuoti?“, – teigė strategas.


Krepsiniozinios.lt

Video rekomendacijos: