S. Kulviečio klubas grupės lyderių dvikovoje nepasipriešino svečiams iš Ispanijos

Skaudžią nesėkmę FIBA Čempionų lygos D grupės, kurioje rungtyniauja ir Klaipėdos "Neptūnas" (4/7), lyderių dvikovoje patyrė Sauliaus Kulviečio atstovaujama Dižono JDA (8/4) komanda.

Prancūzijos klubas namie 73:105 (22:25, 18:26, 15:27, 18:27) nepasipriešino Saragosos "Casademont" (8/4) ekipai iš Ispanijos.

Aikštės šeimininkai žaidė labai nukraujavę: iš dešimties registruotų krepšininkų du pasirodė tik ketvirtojo kėlinio viduryje, kai susitikimo baigtis buvo aiški.

Saragosos klubui atstovauja ir Renaldas Seibutis, kuris šiame sezone nežaidė dėl traumos.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs S.Kulvietis per 22 minutes įmetė 7 taškus (2/4 dvit., 3/4 baudų), atkovojo bei perėmė po 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po du kartus suklydo bei prasižengė ir surinko 7 naudingumo balus.

Pralaimėjusiems Rasheedas Sulaimonas (5/9 trit.) pelnė 19, Jeremy Leloupas ir Richardas Solomonas - po 12 taškų.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė 32 taškus (18/11 trit.) surinkęs Robinas Benzingas. 18 taškų pridėjo Nemanja Radovičius (9/11 dvit.), 16 - Nicolas Brussino (6 atk. kam., 4 rez. perd.), 11 - D.J.Seeley.