Net 7 D. Dulkio tritaškiai Čempionų lygoje skriejo pro šalį

Itin netaikliai atakavusio Deivido Dulkio atstovaujama Manresos "Baxi" (7/5) komanda patyrė nesėkmę FIBA Čempionų lygos A grupėje, kurioje rungtyniauja ir Panevėžio "Lietkabelis" (5/7).

Ispanijos klubas savo gerbėjų akivaizdoje 65:67 (16:21, 15:15, 12:21, 22:10) nusileido Holono "UNET" (6/6) krepšininkams iš Izraelio.

Svečiai pergalingą dvitaškį pataikė likus 2 minutėms iki susitikimo pabaigos, vėliau nė vienos ekipos žaidėjai taškų nepelnė.

Starto penkete rungtynes pradėjęs D.Dulkys per 34 minutes įmetė 2 taškus (1/2 dvit., 0/7 trit.), sugriebė 6 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, po 3 kartus suklydo bei prasižengė ir pasižymėjo -1 naudingumo balu.

Aikštės šeimininkų gretose išsiskyrė atitinkamai 18 ir 16 taškų surinkę Juampi Vaulet (11 atk. kam.) ir Luke'as Nelsonas (4/8 trit.). Po 10 pridėjo Dani Perezas (0/4 trit., rez. perd.) ir Davidas Kravishas.

Nugalėtojams T.J.Cline'as (9 atk. kam.) pelnė 16, Marcusas Fosteris (1/5 trit., 4 rez. perd., 3 per. kam.) - 15, Joe Alexanderis (8 atk. kam.) - 13 taškų.