„Lokomotiv-Kuban“ su M. Kuzminsku ir M. Kalniečiu pratęsė pergalių seriją VTB lygoje

Dar vieną pergalę VTB Vieningoje lygoje iškovojo Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (11/4) komanda su Mindaugu Kuzminsku ir Mantu Kalniečiu, kuri namuose 94:79 (24:18, 26:22, 21:18, 23:21) įveikė Krasnojarsko "Jenisej" (6/8) ir pratęsė laimėjimų atkarpą iki penkių.

Rezultatyvesnis tarp lietuvių šįkart buvo M.Kuzminskas, kuris per 21 minutę pelnė 10 taškų (1/3 dvit., 1/2 trit., 5/6 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, gavo bloką, 2 kartus suklydo, išprovokavo 4 pražangas, 3 sykius prasižengė bei surinko 9 naudingumo balus.

23 minutes žaidęs M.Kalnietis įmetė 2 taškus (1/2 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko net 8 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo, blokavo metimą, išprovokavo pražangą, 3 kartus prasižengė bei užfiksavo 12 naudingumo balų.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Johnny O'Bryantas pelnęs 24 taškus, buvęs "Nevėžio" legionierius trumpai žaidęs Kėdainiuose Zacharas Vediščevas įmetė 16 taškų.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė Aleksandras Gudumakas su 14 taškų, "Ryto" marškinėlius praeityje vilkėjęs Tomislavas Zubčičius pasižymėjo 13 taškų.