Jungtinėje Latvijos ir Estijos lygoje - galingas D. Krestinino pasirodymas

Jūrmalos "Betsafe" (11/8) ekipa, kuriai atstovauja Denisas Krestininas patyrė nesėkmę bendroje Latvijos ir Estijos krepšinio lygoje, bet lietuvis varžovams buvo sunkiai sustabdomas.

Latvijos komandų dvikovoje "Betsafe" namie 62:72 (14:15, 12:22, 18:15, 18:20) nusileido čempinato lyderei Rygos VEF (18/1).

D.Krestininas šiose rungtynėse per 34 minutes surinko 16 taškų (0/4 dvit., 1/2 trit., 13/14 baudos), po krepšiu sugriebė net 12 atšokusių kamuolių, kartą suklydo, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį perėmė kamuolį, po 2 kartus blokavo metimą ir pats sulaukė "stogo", išprovokavo 7 pražangas, 2 kartus prasižengė pats bei užfiksavo net 29 naudingumo balus.

Jam geriausiai pralaimėjusių gretose talkino Edgaras Jeromanovas su 11 taškų.

Nugalėtojams Kristijanas Krajina įmetė 17, Robertas Stumbris - 15 taškų.

Kitose šios lygos rungtynėse pergale džiaugėsi Paulius Žalys, kurio atstovaujama Raplos "Avis" (12/7) namie 90:76 (24:19, 20:19, 22:16, 24:22) nugalėjo kitą Estijos klubą Tartu "Ulikool" (7/10) su Adomu Drungilu.

Pastarasis buvo vienas naudingiausių svečių žaidėjų per 37 minutes pelnęs 12 taškų (1/4 dvit., 3/6 trit., 1/2 baudos), atkovojęs 9 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydęs, perėmęs 2 kamuolius, blokavęs metimą ir gavęs bloką, išprovokavęs 5 pražangas, 2 kartus prasižengęs pats bei mačą baigęs su 19 efektyvumo balų.

Už lietuvį rezultatyviau pralaimėjusių gretose žaidė tik Robertas Valge ir Kregoras Hermetas, kurių sąskaitose atitinkamai 28 ir 13 taškų.

Nugalėtojams Montae Glennas įmetė 17, Gregoras Ilvesas - 16 taškų.