A. Drungilo ekipa namie sutriuškinta vienų lygos lyderių

Adomo Drungilo atstovaujama Tartu "Ulikool" (7/12) komanda patyrė triuškinamą nesėkmę Latvijos ir Estijos krepšinio lygoje (LEBL), o pats lietuvis nebuvo įprastai efektyvus.

Sekmadienį Estijos klubas namie 70:99 (19:35, 16:26, 18:21, 17:17) nepasipriešino vieniems pirmenynių lyderių Venstpilio "Ventspils" (16/5) krepšininkams.

Per du kėlinius triuškinantį prašumą susikrovę latviai po ilgosios pertraukos galėjo ramiai mažinti apsukas.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs A.Drungilas per 22 minutes pelnė 10 taškų (3/7 dvit., 1/4 trit., 1/2 baudų), sugriebė 6 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 4 pražangas, po 3 kartus suklydo bei pažeidė taisykles ir surinko 8 naudingumo balus.

Rezultatyviau už puolėją žaidė tik atitinkamai 13 ir 12 taškų įmetę Kregoras Hermetas (5 atk. kam.) ir Robertas Valge (2/8 dvit., 2/5 trit.).

Nugalėtojams Wesley Washpunas (5 rez. perd., 4 per. kam.) ir Janis Beržnis (12 atk. kam.) pelnė po 20, Ronaldas Zakis (7/7 dvit.) - 19 taškų.