Prieš dvikovą su „Rytu“ „Unics“ nusileido R. Kurtinaičio kariaunai

VTB Vieningoje lygoje sekmadienį įvyko visada didelio dėmesio sulaukianti Rusijos krepšinio grandų akistata.

Vilniaus "Ryto" varžovas europos taurėje Kazanės "Unics" (9/6) klubas namie 88:98 (23:27, 23:20, 25:29, 17:22) nusileido Rimo Kurtinaičio treniruojamai absoliučiai pirmenybių lyderei Maskvos srities "Chimki" (15/1) ekipai.

Lemiamo ketvirčio viduryje aikštės šeimininkai atsilikinėjo vos 83:85, tačiau tuomet Jamaras Smithas buvo nubaustas nesportine pražanga, o varžovai surinko 6 taškus be atsako.

Visgi Dimitrio Prifčio auklėtiniai buvo dar kartą priartėję - 88:93 likus daugiau nei 2 minutėms. Bet po R.Kurtinaičio paimtos pertraukėlės svečiai jiems nebeleido pelnyti nė taško.

"Chimki" krepšininkai realizavo 44 proc. tolimų metimų (11/25), o kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 33:23.

"Unics": Jamaras Smithas (4/9 trit., 9 rez. perd., 3 per. kam.) ir Errickas McCollumas (7/10 dvit., 1/7 trit., 6 rez. perd.) po 20, Alexas Tyusas 14 (6 atk. kam.), Konstantinos Kaimakoglou (2/2 trit.) ir Jamilas Wilsonas (2/3 trit.) po 11.

"Chimki": Aleksejus Švedas (2/8 trit., 5 atk. kam., 13 rez. perd., 31 naud. b.) ir Devinas Bookeris (9 atk. kam., 29 naud. b.) po 25, Janis Timma 20 (6/8 trit., 5 atk. kam.), Jonas Jerebko 14 (2/3 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.).

"Unics" su "Rytu" Europos taurės varžybų "Top 16" etape turi po 2 pergales bei pralaimėjimus ir susitiks jau šį trečiadienį Kazane. Pirmąjį mačą Vilniuje Rusijos komanda laimėjo rezultatu 91:86.