M. Kalniečio ir M. Kuzminsko komanda neturėjo vargo Saratove

Užtikrintą pergalę VTB Vieningoje lygoje šventė Manto Kalniečio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujamas Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (12/4) klubas.

Jevgenijaus Pašut9no auklėtiniai išvykoje 97:81 (25:21, 23:12, 29:17, 20:31) neturėjo vargo su Saratovo "Avtodor" (4/11) krepšininkais.

Svečiai realizavo 40 proc. tolimų metimų (8/20), o kova dėl atšokusių kamuolių laimėjo net 50:37.

Starto penkete rungtynes pradėjęs M.Kalnietis per 24 minutes pelnė 9 taškus (4/7 dvit., 0/1 trit., 1/2 baudų), atkovojo 3 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 5 erzultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, dusyk suklydo, triskart prasižengė ir surinko 12 naudingumo balų.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio paklilęs M.Kuzminskas per 18 su puse minutės įmetė 8 taškus (2/6 dvit., 0/1 trit., 4/4 baudų), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 2 pražangas, dusyk suklydo, kartą žaeidė taisykles ir surinko 6 efektyvumo balus.

"Avtodor": Ryanas Boatrightas 21 (6 atk. kam., 4 rez.perd.), Mouhammadou Jaitehas 18 (8/10 dvit., 10 atk. kam., 3 bl.), Orlando Johnsonas 10.

"Lokomotiv-Kuban": Johnny O'Bryantas 25 (3/4 trit., 10/11 baudų, 5 atk. kam.), Alanas Williamsas 14 (13 atk. kam.), Samas Dekkeris 7 atk. kam.) ir Vitalijus Fridzonas po 10.