A. Kulbokos ekipa po itin dramatiškos kovos patiesė Eurolygos klubą

Dar vieną dramatišką pergalę Ispanijos pirmenybėse žaisdama prieš Eurolygos dalyvius iškovojo Arnoldo Kulbokos komanda.

Bilbao "RETABet" (12/8) klubas išvykoje paskutinėmis sekundėmis 81:78 (19:20, 19:11, 21:21, 22:26) patiesė Valensijos "Valencia" (10/10) krepšininkus.

Priminsime, kad 17-ajame ture baskai išvykoje po pratęsimo 94:92 (14:17, 18:24, 30:21, 22:22, 10:8) palaužė galingąją Barselonos "Barceloną".

Likus 17 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos svečiai ne tik pirmavo 78:75, bet dai perėmė kamuolį. Kai pergalė buvo ranka pasiekiama, Benas Lammersas nepataikė abiejų baudų metimų, o Quino Colomas smeigė tritaškį ir išlygino rezultatą. Visgi likus 2 sekundėms tolimu metimu atsakė ir Bilbao komandos lyderis Axelis Bouteille, o Q.Lolomo metimas su sirena šį kartą tikslo nepasiekė.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs A.Kulboka per 12 minučių įmetė 2 taškus (1/1 dvit., 0/3trit.), atkovojo 2 bei prarado 1 kamuolį ir sykį prasižengė.

"Valencia": Bojanas Dubljevičius 20 (4/5 trit., 5 atk. kam., 2 bl.), Quino Colomas 14 (1/8 dvit., 4/7 trit.), Joanas Sastre 13 (3/4 trit.), Alberto Abalde 11 (7 atk. kam.).

"RETABet": Axelis Bouteille 24 (6/11 trit., 4 rez. perd.), Emiras Sulejmanočoičius 18 (7 atk. kam.), Rafa Martinezas 11 (3/5 trit.), Jonathanas Rousselle 8.