„Barcelona“ per plauką laimėjo prieš A. White'o klubą

Kaip jau rašėme, šiandien sensacingą nesėkmę Ispanijos pirmenybėse patyrė čempiono titulą ginantis Madrido "Real" (15.5) klubas, tačiau per plauką išvengta to, jos tokia situacija nebūtų pasinaudoję ir vienvaldžiais lyderiais netapę Barselonos "Barcelona" (1/4) krepšininkai.

Svetislavo Pešičiaus auklėtiniai išvykoje tik paskutinėmis sekundėmis 87:83 (23:20, 27:20, 14:18, 23:25) palaužė Tenerifės "Iberostar" (13/7) krepšininkus.

Prasidėjus paskutinei minutei ir esant lygiam rezultatui kamuolį prarado katalonų lyderis Nikola Mirotičius. Aikštės šeimininkai nepataikė iš toli, o Ante Tomičius dvitaškiu išvedė svečius į priekį - 85:83. Likus kelioms sekundėms Sasu Salinas galėjo išplėšti pergalę arba bent jau labai priartinti prie jos, tačiau jo tritaškis tikslo nepasiekė, o Alexas Abrinesas šaltakraujiškai realizavo baudų metimus.

Šis susitikmas buvo įdomus ir tuo, kad jame susidūrė du pernai Kauno "Žalgirio" marškinėlius vilkėję aukštaūgiai amerikiečiai.

Nuo sezono pradžios "Barcai" atstovaujantis Brandonas Daviesas per 18 minučių pelnė 14 taškų (6/10 dvit., 2/2 baudų), sugriebė 6 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 17 naudingumo balų.

Neseniai iš Milano "AX Armani" į Tenerifę persikėlęs Aaronas White'as per 21 minutę įmetė 6 taškus (1/2 dvit., 0/2 trit., 4/4 baudų), atkovojo 5 bei perėmė 1 kamuolį ir surinko 5 efektyvumo balus.

"Iberostar": Sasu Salinas 24 (5/11 trit., 6 atk. kam., 7 išpr. praž.), Giorgi Shermadini 20 (8/12 dvit., 6 atk. kam.), Marcelinho Huertas 9 (11 rez. perd.), Aaronas White'as (5 atk. kam.), Santi Yusta ir Lahaou Konate po 6.

"Barcelona": Nikola Mirotičius 18 (7/8 dvit., 5 atk. kam., 7 išpr. praž.), Alexas Abrinesas 16 (5 atk. kam.), Brandonas Daviesas 14 (6 atk. kam.), Ante Tomičius 9 (6 atk. kam.), Victoras Claveras 7.