Įspūdingą spurtą surengusi K. Maksvyčio kariauna mačo pabaigoje parbloškė CSKA (VIDEO)

Lietuviškoji Permės „Parma“ komanda sužaidė savo pirmą šio sezono mačą VTB lygoje ir užfiksavo neeilinę sensaciją.

Kazio Makvyčio auklėtiniai išvykoje netikėtai 97:95 (25:26, 19:29, 17:26, 36:14) parbloškė Maskvos CSKA klubą.

CSKA užtikrintai kontroliavo rungtynes viso susitikimo metu ir dar ketvirtojo kėlinio viduryje turėjo 20 taškų persvarą (87:67). Vis tik tuomet svečiai kilo į lemiamą šturmą.

Pergalę išplėšė paskutinę susitikimo sekundę rezultatą persvėrusį tritaškį pataikęs Maksimas Grigorijevas.

Adas Juškevičius nugalėtojams per 15 minučių pelnė 11 taškų (1/2 dvit., 1/1 trit., 6/7 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu Eigirdas Žukauskas per 28 minutes pridėjo 10 taškų (1/2 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.) ir 2 atkovotus kamuolius.

CSKA: Mike‘as Jamesas 31 (27 naud. bal.), Willas Clyburnas 19, Nikita Milutinovas 13.

„Parma“: Borisas Savovičius 18, Adas Juškevičius, Mareks Mejeris, Robertas Johnsonas po 11, Eigirdas Žukauskas ir Nikolajus Žmako po 10.