„Lokomotiv“ sezono starte – M. Kuzminsko dvigubas dublis, o M. Kalnietis buvo arti to

Pergalingai VTB Vieningoje lygoje startavo Krasnodaro „Lokomotiv“ (1/0) klubas, kuris 83:76 (20:22, 23:12, 21:17, 19:25) palaužė Zielonos Guros „Stelmet“ (0/2) ekipą iš Lenkijos.

Tiek Mantas Kalnietis, tiek Mindaugas Kuzminskas rungtynes pradėjo startiniame penkete ir buvo vienais iš pagrindinių pergalės kalvių.

M. Kalnietis per 26 minutes pelnė 10 taškų (2/2 dvit., 2/5 trit.), atkovojo 4 kamuolius bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu M. Kuzminskas ant parketo praleido 32 minutes ir užfiksavo dvigubą dublį – surinko 11 taškų (4/6 dvit., 0/3 trit., 3/5 baud.), 10 atkovotų kamuolių ir 5 rezultatyvius perdavimus.

„Lokomotiv“: Alanas Williamsas 20 (9 atk. kam., 3 per. kam., 29 naud. bal.), Willas Cummingsas (4/13 met., 3 per. kam.) 12, Mindaugas Kuzminskas 11, Jordanas Crawfordas (3/12 met.), Mantas Kalnietis ir Stanislavas Ilnitskiy (5 atk. kam., 15 naud. bal.) po 10.

„Stelmet“: Janis Berzinš 18 (7 atk. kam., 3 rez. perd., 22 naud. bal.), Iffe Lundbergas 15, Geoffrey Grosselle 12 (6 atk. kam.).