Puikaus A. Juškevičiaus žaidimo sustabdyti CSKA nepakako

Dar vieną nesėkmę VTB Vieningoje lygoje patyrė Ado Juškevičiaus ir Eigirdo Žukausko atstovaujamas Permės "Parma" (2/3) klubas.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai namie 61:95 (16:24, 15:26, 9:18, 21:27) nepasipriešino Maskvos CSKA (5/2) krepšininkams, kurie pasiekė revanšą už sensacingą pralaimėjimą savo aikštėje 95:97 pirmajame ture.

Aikštės šeimininkai realizavo vos 40 proc. (14/35) dvitaškių, 28 proc. (6/21) tolimų metimų, o kovą po lenta pralaimėjo net 24:38.

A.Juškevičius per 23 minutes pelnė 16 taškų (2/6 dvit., 2/5 trit., 6/6 baudų), atkovojo 3 bei perėmė 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas, prarado 2 kamuolius ir surinko 17 naudingumo balų.

E.Žukauskas per 24 minutes įmetė 6 taškus (2/2 dvit., 0/2 trit., 2/2 baudų), atkovojo 5 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, 3 kartus suklydo, dusyk pažeidė taisykles ir užfiksavo 9 efektyvumo balus.

"Parma": Adas Juškevičius 16 (4 per. kam., 7 išpr. praž.), Eigirdas Žukauskas (5 atk. kam.), Marekas Meieris, Glebas Šeiko ir Nikolajus Žmako po 6.

CSKA: Mike'as Jamesas 16 (2/3 trit., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Willas Clyburnas 12, Andrejus Bolomboy'us (3/3 trit.) ir Joelas Bolomboy'us po 11, Nikola Milutinovas 10 (7 atk. kam.), Darrunas Hilliardas ir Danielis Hackettas po 8.