Įspūdingai spurtavęs M. Kalniečio ir M. Kuzminsko klubas išsivežė pergalę iš Sibiro

Tris kėlinius paprakaitavusi Manto Kalniečio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (6/2) komanda iškovojo triuškinančią pergalę VTB Vieningoje lygoje.

Sekmadienį Jevgenijaus Pašutino auklėtiniai išvykoje 106:79 (28:24, 23:22, 19:17, 36:16) nepaliko vilčių Krasnojarsko "Jenisej" (1/5) krepšininkams.

Po trijų ketvirčių svečiai pirmavo vos 70:63, tačiau ketvirtąjį kėlinį pradėjo įspūdingu spurtu 18:4 ir sudėliojo visus taškus ant "i".

Likus 4 minutėms iki susitikimo pabaigos M.Kuzminskas buvo nubaustas technine pražanga, paliko aikštelę ir joje nebepasirodė.

Viso vilnietis per 27 minutes pelnė 9 taškus (1/2 dvit., 2/5 trit., 1/1 baudos), sugriebė 5 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, 4 kartus pažeidė taisykles ir surinko 13 naudingumo balų.

M.Kalnietis per 29 minutes įmetė 4 taškus (2/4 dvit.), atkovojo 2 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, sykį suklydo, triskart prasižengė ir užfiksavo 15 efektyvumo balų.

"Jenisej": Dustinas Hogue (11 atk. kam.) ir Leytonas Hammondsas po 15, Tyusas Battle'as (4 rez. perd.) ir Michailas Kulaginas po 11, Artiomas Komissarovas ir Aleksandras Gudumakas po 9.

"Lokomotiv-Kuban": Alanas Williamsas 24 (13 atk. kam., 4 per. kam., 10 išpr. praž.), Jordanas Crawfordas (4/7 trit., 7 rez. perd.) ir Willas Cummingsas (2/3 trit.) po 22, Stanislavas Ilnickis 14 (4/5 trit.), Mindaugas Kuzminskas 9 (5 atk. kam.).