D. Giedraičio ekipa įtemptame trileryje nusileido „Unicaja“ krepšininkams

Dar vieną nesėkmę Ispanijos pirmenybėse patyrė Dovydo Giedraičio atstovaujamas Madrido "Estudiantes" (4/8) klubas.

Javiero Zamoros auklėtiniai namie po itin atkaklios kovos 90:92 (29:18, 22:24, 12:29, 27:29) nusileido Malagos "Unicaja" (7/4) krepšininkams.

Užtikrintai laimėję antrąją susitikimo pusę aikštės šeimininkai palūžo po pertraukos, tačiau atsigavo ketvirtajame kėlinyje ir lipo varžovams ant kulnų bei prasidėjus paskutinei minutei sumažino skirtumą iki minimumo - 87:88.

Likus 8 sekundėms netikėtai tritaškį smeigė "Estudiantes" centras Alecas Brownas, o varžovai prarado kamuolį. Pergalę tolimu metimu galėjęs išplėšti Alessandro Gentile buvo netaiklus, o A.Brownas nesėkmingai bandė pataisyti metimą.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs D.Giedraitis per 17 minučių įmetė 8 taškus (1/1 dvit., 2/5 trit.), atkovojo bei perėmė po 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus prasižengė ir užfiksavo 3 naudingumo balus.

Svečiams buvęs žalgirietis Deonas Thompsonas per 17 minučių pelnė 2 taškus, sugriebė 5 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 11 efektyvumo balų.

"Estudiantes": A.Gentile 20 (7/8 dvit., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 6 kl.), A.Brownas 19 (6 atk. kam., 3 bl.), J.Robersonas (4/8 trit.) ir A.Avramovičius (0/5 trit., 5 atk. kam., 8 rez. perd.) po 14, D.Giedraitis 8.

"Unicaja": A.Diazas 16 (2/3 trit.), A.Waczynskis 15 (5/6 dvit.), A.Bouteille 13 (1/5 trit.), F.Alonso 11, J.Fernandezas 8.