Galingai sugrįžę K. Kemzūros auklėtiniai kaip reikiant pasipriešino vieniems Eurolygos favoritų

Kęstučio Kemzūros auklėtiniai Turkijos pirmenybėse kaip reikiant pasipriešino vieniems Eurolygos favoritų.

Sekmadienį Izmiro "Petkim Spor" (5/6) klubas namie po atkaklios ir permainingos kovos 71:75 (20:30, 10:18, 23:12, 18:15) nusileido Stambulo "Anadolu Efes" (10/0) žvaigždynui.

Pirmoji susitikimo pusė intrigos nežadėjo - svečiai susikrovė net 18 taškų pranašumą - 48:30. Tačiau po ilgosios pertraukos šeimininkai pradėjo mažinti skirtumą, o likus 3 minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Kendrickas Ray'us dviem tolimais šūviais persvėrė rezultatą - 67:64. Visgi išlaikyti persvaros nepavyko.

Izmiro ekipos gretose vėl nebuvo registruotas vienas lyderių Šarūnas Vasiliauskas, o Ergino Atamano kariaunoje trūko Tiboro Pleisso, Krunoslavo Simono ir buvusio žalgiriečio Jameso Andersono.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė po 13 taškų surinkę K.Ray'us (6 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Ianas Hummeris (5 atk. kam., 7 rez. perd.) bei 12 pridėjęs Boranas Guleras (3/3 dvit., 2/2 trit.).

Nugalėtojams Bryantas Dunstonas (8/12 dvit., 7 atk. kam.) pelnė 18, Ahmetas Tunčeras (4/4 dvit., 0/4 trit.) ir Rodrigue Beaubois - po 10, Shane'as Larkinas (1/6 trit.) - 9, buvęs žalgirietis Vasilije Micičius (2/7 dvit., 1/4 trit., 5 rez. perd., 4 kl.) ir Chrisas Singletonas - po 8 taškus.