Puikus R. Minioto pasirodymas neišgelbėjo nuo apmaudaus pralaimėjimo D. Giedraičio ekipai

Antrą mačą naujojoje komandoje sužaidęs Regimantas Miniotas puikiai pasirodė Ispanijos pirmenybėse lietuviškų ekipų dvikovoje.

Jo ir Arnoldo Kulbokos atstovaujamas Bilbao "RETAbet" (3/9) klubas namie apmaudžiai 77:78 (15:16, 20:21, 19:23, 23:18) nusileido Madrido "Estudiantes" (4/9) krepšininkus su Dovydu Giedraičiu.

Iki susitikimo pabaigos likus 13 sekundžių aikštės šeimininkai turėjo puikią progą iškovoti pergalę - pirmavo 77:76, o prie baudų metimo linijos stojo Jaroslawas Zyskovskis. Tačiau lenkas abu kartus buvo netikslus, o Victoras Arteaga dvitaškiu išvedė svečius į priekį. Šeimininkai dar paėmė pertraukėlę, tačiau suklydęs Alexas Reyesas palaidojo jų viltis.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs R.Miniotas per 15 su puse minutės pelnė 10 taškų (4/6 dvit., 2/3 baudų), sugriebė 5 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 4 pražangas, gavo bloką, dusyk prasižengė ir surinko 14 naudingumo balų.

Starto penkete rungtynes pradėjusio A.Kulbokos sąskaitoje - 1 taškas (0/4 trit., 1/2 baudų), 3 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas, 2 išprovokuotos pražangos, 1 asmeninė pražanga ir 1 efektyvumo balas.
D.Giedraitis per 21 minutę įmetė 5 taškus (1/3 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 3 bei prarado 1 kamuolį, triskart pažeidė taisykles ir užfiksavo -1 naudingumo balą.

"RETAbet": Alexas Reyesas 21 (5/6 trit.), Goranas Huskičius 15 (7 atk. kam.), Regimantas Miniotas (5 atk. kam.) ir Jaylonas Brownas (1/6 dviit., 5 rez. perd.) po 10.

"Estudiantes": Aleksa Avramovičius 26 (4 rez. perd., 4 per. kam.), Johnas Robersonas 16 (4/7 trit.), Victoras Arteaga 15 (8 atk. kam., 2 bl.), Alessandro Gentile 6 (3/11 dvit., 7 atk. kam.).