J. Mačiulis buvo pagrindinis AEK pergalės kalvis

Po ilgosios pertraukos įsižaidęs Jonas Mačiulis tapo pagrindiniu savo komandos pergalės kalviu Graikijos pirmenybėse.

Atėnų AEK (6/0) klubas išvykoje po atkaklios kovos 79:72 (11:14, 26:17, 19:13, 23:28) įveikė Salonikų "Iraklis" (4/3) krepšininkus.

Savo taškų sąskaitą J.Mačiulis atsidarė tik antrojo ketvirčio paskutinėmis sekundėmis pataikydamas iš toli, tačiau vėliau tapo rezultatyviausiu nugalėtojų gretose.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs Lietuvos rinktinės puolėjas per 25 minutes įmetė 18 taškų (2/4 dvit., 3/6 trit., 5/7 baudų), atkovojo 3 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 5 pražangas, gavo bloką, po 2 kartus suklydo bei pažeidė taisykles ir surinko 16 naudingumo balų.

16 taškų pridėjo Keithas langfordas (3/8 dvit., 1/4 trit., 4 kl.), 14 - Linos Chrysikopoulos (2/3 trit.), po 7 - Nikos Gikas (4 rez. perd.), Nikos Zisis (4 rez. perd.) ir Dimitrios Katsivelis.

Pralaimėjusiems Vassilis Kavvadas (8/10 dvit., 7 atk. kam., 10 išpr. praž., 31 naud. b.) pelnė 21, buvęs žalgirietis Olivieras Hanlanas (3/4 trit.) - 15, Skyleris Bowlinas (3/4 trit., 5 rez. perd.) - 14 taškų.