D. Dulkio ir M. Sajaus klubas palaužė vienus Ispanijos lygos lyderių

Martyno Sajaus ir Deivido Dulkio atstovaujama komanda Ispanijos pirmenybėse nugalėjo vienus lygos lyderių.

Manresos "Baxi" (7/6) klubas namie po atkaklios kovos 85:80 (19:21, 17:14, 23:27, 26:18) palaužė Badalonos "Joventut" (8/4) ekipą.

Abu lietuviai rungtynes pradėjo ant atsarginių žaidėjų suolelio ir įnešė panašų indėlį į pergalę.

D.Dulkys per 23 minutes pelnė 10 taškų (1/3 dvit., 2/6 trit., 2/2 baudų), atkovojo bei perėmė po kamuolį, po sykį išprovokavo pražangą bei prasižengė pats ir surinko 5 naudingumo balus.

M.Sajus vos per 8 minutes įmetė 6 taškus (3/3 dvit.), atkovojo bei prarado po kamuolį, kartą pažeidė taisykles ir užfiksavo 5 efektyvumo balus.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė atitinkamai 18 ir 13 taškų surinkę Scottas Eathertonas (5/6 dvit.) ir Dani Perezas (10 atk. kam.).

Pralaimėjusiems Pau Ribasas (5 rez. perd.) pelnė 15, Xabi Lopezas-Arostegui (8/8 baudų) - 14, Ante Tomičius (6 atk. kam.) - 13 taškų.