Solidžiai žaidusių L. Biručio ir L. Beliausko klubas patyrė itin apmaudžią nesėkmę

Laurynas Birutis ir Laurynas Beliauskas žaidė solidžiai, tačiau jų atstovaujama komanda patyrė itin apmaudžią nesėkmę Ispanijos pirmenybėse.

Santjago de Kompostelos "Obradoiro" (5/9) namie po atkaklios kovos 83:87 (17:21, 15:19, 27:15, 24:22) nusileido vieniems lygos lyderių Badalonos "Joventut" (9/4) krepšininkams.

Likus pustrečios minutės aikštės šeimininkai turėjo solidų pranašumą (83:76), jau galima buvo pagalvoti ir apie pergalę, tačiau per likusią dvikovos dalį patys nepasižymėjo bei praleido net 11 taškų.

Starto penkete rungtynes pradėjęs L.Birutis per 33 minutes pelnė 13 taškų (4/6 dvit., 5/6 baudų), sugriebė 6 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 7 pražangas, po 3 kartus suklydo bei pažeidė taisykles ir surinko 18 naudingumo balų.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs L.Beliauskas per 18 minučių įmetė 10 taškų (2/3dvit., 2/3 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo, triskart prasižengė ir užfiksavo 8 efektyvumo balus.

"Obradoiro": Kassiusas Robertsonas 14 (1/6 dvit.), Laurynas Birutis (6 atk. kam.), Alvaro Munozas (4 rez. perd.) ir Mike'as Daumas (3/4 trit., 5 atk. kam.) po 13, Jake'as Cohenas 12 (0/4 dvit.), Laurynas Beliauskas 10 (2/3 trit.).

"Joventut": Pau Ribas 20 (6/8 trit., 6 rez. perd.), Ante Tomičius 15 (5 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam.), Vladimiras Brodziansky 13 (9/10 baudų, 5 atk. kam.), Ferranas Bassasas 11 (3/5 trit., 4 rez. perd.).