Įspūdingo M. Anisimovo žaidimo V. Chomičiaus auklėtinių pergalei prieš lyderius nepakako

Valdemaro Chomičiaus auklėtiniai Ukrainos pirmenybėse ketvirtadienį pralaimėjo Kijevo komandų derbį.

"Budivelnik" (4/6) klubas išvykoje tik po nesėkmingo lemiamo kėlinio 74:77 (21:13, 26:25, 17:13, 10:25) nusileido absoliutiems Superlygos lyderiams "Kyiv" (12/0) krepšininkams.

Starto penkete rungtynes pradėjęs komandos kapitonas M.Anisimovas buvo rezultatyviausias ir naudingiausias mačo žaidėjas.

36-erių vidurio puolėjas per 25 minutes įmetė 20 taškų (9/12 dvit., 2/6 baudų), atkovojo 7 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, išprovokavo 5 pražangas, 3 kartus pažeidė taisykles ir surinko 25 efektyvumo balus.

12 taškų pridėjo Zachas Thomasas (6 atk. kam.), po 8 - buvęs Alytaus "Dzūkijos" gynėjas Gabe'as DeVoe (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Reginaldas Johnsonas (5 atk. kam.) ir Brice'as Johnsonas (12 atk. kam.).

Nugalėtojams Brandonas Youngas (3/5 trit.) pelnė 17, Bogdanas Blizniukas (9 atk. kam., 5 rez. perd.) - 14, Vladislavas Koreniukas (9 atk. kam.) - 13 taškų.