D. Gailiaus tritaškiai skriejo pro šalį, o jo komanda Bamberge subyrėjo po pertraukos

Apmaudžią nesėkmę Vokietijos pirmenybėse patyrė blankiai pasirodžiusio Deivido Gailiaus komanda.

Bonos "Telekom Baskets" (1/6) išvykoje po permainingos kovos 66:80 (20:14, 21:13, 7:24, 18:29) nusileido Bambergo "Brose" (4/3) krepšininkams.

Svečiai po dviejų kėlinių turėjo solidų pranašumą - 41:27, tačiau po ilgosios pertraukos visiškai prarado žaidimo kontrolę ir antrąją dvikovos pusę pralaimėjo net 25:53.

Starto penkete rungtynes pradėjęs D.Gailius per 29 minutes įmetė 3 taškus (0/6 trit., 3/4 baudų), sugriebė 4 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, po 2 kartus suklydo bei pažeidė taisykles ir tenkinosi 1 naudingumo balu.

Pralaimėjusiems Strahinja Micovičius (1/6 trit.) pelnė 16, Benjaminas Lischka - 13, Leonas Kratzeris (6 atk. kam.) - 12, Chrisas Babbas (3/12 trit.) - 11 taškų.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė atitinkamai 18 ir 17 taškų surinkę Chase'as Fieleris (5/5 dvit., 4 per. kam.) ir Devonas Hallas bei 12 pridėjęs Davidas Kravishas (7 atk. kam.).